Представлена Bluetooth-гарнітура WT2 Plus з функціями перекладача

0
352

На міжнародному виставковому заході CES-2019 серед безлічі новинок був продемонстрований гаджет, який може виявитися вельми корисним для любителів подорожей – мобільна блютуз гарнітура, яка виконує функції перекладача.

Візуально пристрій виглядає як класичні бездротові навушники, але володіє іншим функціоналом. Підключається до смартфону бездротова гарнітура-перекладач WT2 Plus пов’язана з мовним сервісом. Користувач може вибрати один з вбудованих 20 мов, але в майбутньому очікується підтримка ще 15. Мовне додаток вміє розпізнавати акценти, в тому числі близько 5 варіантів англійської вимови.

Обидва навушника обладнані батарейками на 110 мАч, і в той момент, коли вони знаходяться в кишеньковому комплекті (теж обладнаному батареєю), відбувається автоматична підзарядка. Одного заряду вистачає до 5 годин активного використання і до 30 годин у режимі очікування. Повний заряд гаджета відновлюється та 1,5 години, при цьому батареї футляра достатньо на дві підзарядки кожного навушника. У момент відкриття кишенькового футляра Bluetooth гарнітура автоматично встановлює зв’язок з телефоном користувача, після чого можна почати використовувати функцію перекладу.

Якщо двоє людей, що говорять на різних мовах, захочуть поспілкуватися, кожен із співрозмовників використовує один навушник. У момент промови гаджет транслює вимовлені слова на смартфон, в якому мовний сервіс перекладає сказане, і потім передає результат в навушник іншого учасника діалогу. Весь процес від виголошування фрази, її переказу і передачі в інший навушник займає менше 10 секунд.

Навушники з функцією переказу працюють в трьох режимах. Є стандартний автоматичний спосіб, при якому бездротова гарнітура для телефону діє самостійно. Гаджет можна також налаштувати в режимі Touch, при якому перед кожною фразою слід доторкнутися до навушника рукою. Такий спосіб більше підійде при розмові, наприклад, на жвавій вулиці, для того щоб гарнітура не вловлювала сторонні шуми.

Третій режим під назвою Speaker оцінять ті, хто не хоче ділитися своїми навушниками. При його активації один із співрозмовників використовує свою гарнітуру, а інший учасник бесіди слухає або читає всі переклади на екрані свого смартфона і в свою чергу може відповісти через динамік телефону.

Виробник говорить про 95%-й точності, з якою здійснюються перекази з використанням хмарних сховищ Google і Microsoft. Для роботи гарнітури потрібен постійний зв’язок з інтернетом, проте розробники анонсували вихід офлайн-версії перекладача.

Незважаючи на те, що компанія-виробник заявляє про функції перекладу в режимі реального часу, в дійсності блютуз гарнітура обробляє невеликі фрази, які тривають до 15 секунд. Таким чином, дане обмеження не дозволяє повноцінно використовувати гаджет, наприклад, при перегляді фільму на незнайомій мові.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here