Представлений Яндекс.Телефон — перший смартфон з підтримкою Аліси

0
313

Компанія «Яндекс» продовжує розширювати лінійку власних гаджетів і сьогодні офіційно представила Яндекс.Телефон. Пристрій розрахований для продажу в середньому ціновому сегменті і пропонує одну унікальну функцію – повноцінну підтримку голосового помічника «Аліса».

з’явилися серпні цього року. Інсайдери стверджували, що смартфон за технічним специфікаціям відповідає китайським аналогам і це з урахуванням того, що вартість російського телефону очікувалася в 2 рази вище, ніж у конкурентних гаджетів. Реальна вартість Яндекс.Телефон склала 17990 рублів. Давайте розглянемо, що нам пропонує російський виробник за ціною смартфона середнього класу.

Дизайн та технічні характеристики

Насамперед звертаємо увагу на дизайн, розроблений інженерами «Яндекса». Нічого прикметного, хіба що напис «Яндекс» на задній кришці смартфона дозволяє правильно ідентифікувати телефон. Пристрій оснащений дисплеєм на 5,65 дюймів і виводить зображення з роздільною здатністю 2160×1080.

«Серцем» телефону виступив Snapdragon 630, що укупі з 4 ГБ оперативної пам’яті забезпечує підтримку многозадочності і можливість запускати ресурсомісткі програми з Play Market. Об’єм внутрішньої пам’яті склав 64 ГБ, також підтверджується підтримка Micro-SD карт. Виробник не став винаходити велосипед і вибрав перевірену для телефону операційну систему Android 8.1 Oreo. Додатково повідомляється, що індивідуальні оновлення для телефону планується випускати регулярно в найближчі 3 роки.

Любителів знімати яскраві моменти життя з допомогою фотознімків не залишили без уваги. Підтверджено наявність подвійної основної камери(16+5 Мп), і фронтальною на 5 Мп. Серед інших особливостей варто відзначити наявність 3.5 міліметрового роз’єму, акумулятор на 3050 мА/ч і підтримка функції швидкої зарядки.

Телефон Яндекс

«Аліса» на всі випадки життя

Як і у випадку з , до телефону прив’язаний голосовий помічник «Аліса». В найближчому майбутньому розробники планують додати «Алісі» можливість реагувати виключно на голос власника гаджета, але навіть поточна версія здатна здивувати користувачів. Наприклад, голосової помічник здатний реагувати на команди навіть при вимкненому екрані.

Телефон.Яндекс не позиціонується як повністю самостійна розробка російської компанії. У створенні гаджета брали участь як співробітники «Яндекса», так і зарубіжні фахівці. Але найголовніше, що купити Яндекс.Телефон можна буде вже з завтрашнього дня. Крім того, всім покупцем надається строком до 6 місяців безкоштовна підписка на сервіс Яндекс Плюс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here