Пропав значок hp support assistant, як включити

0
29

Питання-сергій: у мене пропав з меню пуск і з панелі завдань значок асистента ноутбука (support assistant). Нічого в мережі не знайшов, крім як завантажити і перевстановити додаток асистента. Але після скачування і установки вийшла помилка!! тепер hp support assistant немає.

Підкажіть, як його повернути?

Відповідь: бувають такі ситуації, коли пропадає значок hp support assistant (така іконка питаннячко в треї) — зникнення значка може трапитися через оновлення ос (оновлення самого додатка hp), або ще з якихось причин (а буває і так, що його з необережності відключає, або видаляє сам користувач), як включити, а точніше перезапустити hp support assistant …

У статті постараюся якомога докладніше роз’яснити це питання по комп’ютеру hp:

Якщо з трея і меню пуск пропав значок hp support assistant, як його включити

Нагадую:

Бувають такі поломки, коли відновити нормальну роботу ос windowss крім як перевстановлення (або відновленням) неможливо! — найчастіше, це проблема новачків, а іноді і тих користувачів, які працюють за компом не один рік.

Рекомендую, час від часу створювати резервні копії ос, або диск відновлення… І вже зовсім непогано, після покупки, наприклад, ноутбука, зробити повну резервну копію жорсткого диска, в цьому випадку у нас залишиться повна «середовище робочого компа заводської збірки з усіма ліцензіями та ін. Це на випадок виходу з ладу жорсткого диска.

Ось корисні посилання:

Отже:

…якщо є свіженький бекап ос windows, то можливо, найкращим рішенням буде відновлення системи. Однак, перш ніж приступити до такого радикального кроку, вельми не зайве докладніше вивчити питання, чому ж пропала іконка hp support assistant з панелі завдань і з меню пуск, зазвичай ніяких складних рішень по поверненню нормальної роботи асистента хп не потрібно, а потрібно трішки уваги.

Подібні ситуації-якщо раптом на панелі завдань не виявляється значка hp support assistant-нерідкі … Вирішується ця закавика досить просто, якщо не панікувати.

Приклади: значок присутній на панелі завдань і в меню пуск, то це виглядає так (якщо hp support assistant неактивний, або видалений, в треї буде порожньо):

Якщо у вас пропав значок hp support assistant спробуємо вирішити задачу:

Повернутися до змісту ↑

Перезапускаємо hp support assistant

Перш ніж, бігти на офіційний сайт і завантажувати додаток hp, вивчимо, яким чином у нас йдуть справи на компі. У більшості випадків, перевстановлення асистента не потрібно, а потрібно тільки перезапустити додаток support assistant.

Щоб перезапустити hp support assistant слід тюкнути по виконуваному файлу hpsf.exe.

Далі, можливо, буде потрібно встановити прапорець для відображення панелі hp support assistant на панелі завдань.

… Тюкаем правою кнопкою миші по панелі завдань;

Наводимо курсор на панелі і в підміню …встановлюємо прапорець, як показано на зображенні вище.

Що таке виконуваний файл? hpsf.exe

Виконуваний файл (англ. Executable file) — такий файл може бути завантажений завантажувачем операційної системи в пам’ять комп’ютера і потім виконаний, тобто запущений.

В ос windows виконувані файли відмінні і їх можна знайти по розширеннях».exe «або».dll «(бувають рідкісні винятки в імені розширення).

Де і як завантажити hp support assistant, як встановити…

…якщо ви пройшли по шляху c: program files (x86)hewlett-packardhp support framework і не відшукали папку hp support framework, то можливо, hp support assistant був видалений з вашого комп’ютера! і в цьому випадку додаток доведеться встановлювати заново…

Переходимо за посиланням на оф. Сайт, даної вище, відкриється сторінка офіційного сайту hp, а саме hp support assistant-натискаємо по посиланню завантажити hp support assistant…

…завантажуємо, встановлюємо …

Після вищеописаних процедур, як правило (якщо ви все виконали без помилок!), значок на панелі завдань з’являється!

А це відео для тих користувачів, які піклуються про свою конфіденційність (конфіденційності роботи за комп’ютером) — відключаємо на комп’ютері мікрофон, камеру — віндовс 10.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here