Революційний смартфон Honor: революційний смартфон View 20 і технологія Link Turbo

0
335

Китайська компанія Huawei завдяки успішному маркетингового ходу по розподілу своєї продукції на два бренду (і Huawei Honor) домоглася не лише позитивної динаміки продажів, але і світового визнання її якості. Зараз фірма буквально «наступає на п’яти» таким гігантам електроніки Samsung і Apple. Однак її фахівці не зупиняються на досягнутому і продовжують вести розробки, використовуючи всі досягнення науки. Це підтверджують новини з табору Honor.

Три технологічні нововведення Honor View 20

Вчора в Гонконзі була відкрита завіса секретів, що стосуються чергової новинки фірми – смартфона View 20.

Він буде мати камеру, вбудовану безпосередньо в екран. За чутками – це аналог сенсора, який застосують в майбутньому Samsung Galaxy S10.

Друге технологічне нововведення має той же напрямок. Основний виріб буде оснащено об’єктивом з роздільною здатністю 48 мегапікселів. Крім того, цю камеру оснастять технологією Link Turbo (третє нововведення), яка об’єднує сигнали Wi-Fi і LTE для підвищення швидкості завантаження.

Наступник нинішнього View 10 буде анонсований 22.01.2019 року в Парижі. Здавалося б, що чекати залишилося недовго, варто тільки набратися трохи терпіння. Але тут на сцену виходять маркетологи.

Саме цій службі часто присвоюють лаври хорошою затребуваності продукції на ринку. І не даремно. Вже не перший раз спостерігається закономірність невеликого розсекречення деяких нюансів тієї чи іншої моделі смартфона, планшета, ноутбука і т. д. незадовго до анонсу. Потім це закінчується ажіотажем під час початку продажів і стійким попитом на розсекречений пристрій.

Також вирішили і Huawei. Вони трохи розповіли про майбутню новинку, але не всі.

Технічні деталі

Honor View 20 має LCD-дисплей в лівому верхньому кутку якого розташували вічко камери діаметром 4,5 мм. Він вміє «дивитися» крізь екран. На перший погляд здається, що такий підхід не дає відчутної переваги перед звичайним способом розташування сенсора, але він дав можливість піти від нав’язливої «чубчика», якою оснащені більшість смартфонів.

Коментуючи свою розробку, фахівець компанії заявив, що система відео та фотозйомки спеціально розроблялася для даного апарату, вона індивідуальна і не традиційна. Тут він має на увазі розміри вічка. Стандартний має діаметр 6 мм, а у апарату View 20 він менше.

Презентация View 20

Вперше світу представлений об’єктив, що має дозвіл 48 Мп. Його сенсор Sony IMX586 має розмір 0,8 мікрона. Він оснащений технологією під назвою биннинг пікселів, яка підсумовує дані 4-х пікселів, розташованих в безпосередній близькості. Це дозволяє, в умовах низької освітленості, отримувати зображення з роздільною здатністю 12 Мп, що мають невеликий рівень шуму.

Завдяки нейронному процесору NPU і чіпсету Kirin 980 апарат отримає більш високу динаміку при обробці зображень. Стверджують, що вона приросте на 134%.

Особливості Link Turbo

Півроку тому компанія представила GPU Turbo, функціонал, завдяки якому підвищується продуктивність смартфонів в іграх.

Під час розповіді про секрети Honor View 20, представники виробника анонсували технологію Link Turbo.

Її основне призначення – це прискорення передачі даних на основі бездротових інтерфейсів. Це третій вид технологічного прориву нового смартфона компанії.

У своєму виступі Джордж Чжао, який є президентом Honor, пояснив, що його компанія ставить останнім часом тренди, що розширюють межі інновацій і технічних можливостей мобільних пристроїв. Вона демонструє різні нововведення і рішень, що ведуть до збільшення користувацького досвіду.

Link Turbo

Була проведена презентація можливостей досліджуваної програми. Представники Honor розповіли, що, часто користувачі стикаються з низькою швидкістю передачі даних, маючи навіть хороший рівень зв’язку. Link Turbo з допомогою ІІ проводить постійний аналіз з’єднання. При з’ясуванні, що наявна перевантаження мережі, відбувається автоматичне перемикання на її мобільний аналог.

Дані Wi-Fi і LTE обробляються одночасно. Це підвищує швидкість віддачі, зменшує час затримки.

Дана технологія вже використовується в Magic 2, однак її повноваге застосування можливе лише з виходом на ринок Honor View 20.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here