Рибалка в new world

0
40

New world відкриє свої двері вже зовсім скоро-28 вересня, у вівторок, о 9:00 за московським часом amazon gaming запустить європейський кластер серверів. Сотні тисяч гравців кинуться освоювати настільки очікувану mmorpg. Надії на продукт величезні — за останні п’ять років не було гри в нашому улюбленому жанрі, яка створила навколо себе величезний ажіотаж і привернула увагу, мабуть, всіх великих гільдій, слідом за якими підтягнулися і спільноти скромніше.

Старі суперники відразу кинуться з’ясовувати відносини між собою, нові таги будуть вирішувати, з ким і проти кого краще дружити, а трудяги-крафтери накинуться на споти з важливими ресурсами. Але все це так, для дітей різного віку, які ніяк не можуть задовольнити своє чсв, намагаючись методом заміщення втекти з суворої реальності у віртуальний світ і досягти хоча б там чогось значущого.

Є в new world заняття для справжніх джентльменів, яке вимагає максимальної концентрації і старанності, але при цьому для успіху вам не доведеться жертвувати нервами і поламаними мишками з клавіатурами. Йдеться про таке ключове для жанру явище, як fishing, вона ж рибалка.

Відразу головне: рибалка може бути дуже прибутковим заняттям, не гірше готування або аркани. На відміну від інших збірних професій, вам не доведеться носитися по світу гри в надії отримати потрібний ресурс швидше конкурентів — споти адже обмежені, і дуже скоро на них з’являться боти-добувачі, якщо, звичайно, «амазон» не придумає чогось корисного для боротьби з цими шкідниками. Чи не краще будуть йти справи з полюванням на тварин. Риболовля ж всіх ставить в рівні умови, дозволяючи отримати бажане всім учасникам.

Для риболовлі вам знадобиться лише вудка і водойму. Водойми бувають двох видів: з солоною і прісною водою. Відповідно, річки і озера — це прісна вода, а затоки і море — солона. Вудку ви можете отримати за першим завданням ланцюжка квесту рибалки, який починається у npc майкл шилдс (michael shields), купити на аукціоні або зробити самостійно. Для найпростішого екземпляра вам знадобиться лише 1x green wood і 1x fiber. Ці ресурси ви можете зібрати практично скрізь. Всього в грі є п’ять рівнів якості вудок з різною дальністю закидання. Від цього показника залежить якість і рідкість риби, яку ви можете отримати.

  • дерев’яна вудка і вудка з обробленої деревини доступні з 0 рівня.
  • вудка з лакованого дерева доступна з 20 рівня навички.
  • вудку з дерева долі можна робити з 35 рівня.
  • вудка з залізного дерева розблокується з 50 рівня.

Процес риболовлі

Отримавши вудку, обов’язково екіпіруємо її на персонажа. Підходимо до водойми і натискаємо клавішу f3. Перше, що ви побачите, це вертикальну шкалу-індикатор дальності кидка. Чим точніше ви закинете вудку (лфм), тим вище шанси отримати більш цінну нагороду.

Закинувши снасті, вам потрібно трохи почекати, поки не трапиться клювання. Риба обов’язково припливе і почне обсмоктувати наживку. З’явився індикатор поплавка не дасть вам упустити видобуток-як тільки він зміниться на зелену галочку, пора підсікати (лфм).

Відразу після підсічки ви почнете тягнути рибку до берега, а на екрані з’явиться індикатор натягу волосіні. Затискаючи і відпускаючи лфм, ви регулюєте рівень натягу. Колір індикатора буде вам наочною підказкою, коли можна тягнути, а коли краще послабити тиск. Ось і все, вітаю вас з першим уловом!

Наживка, снасті та вміння

Базові знання про риболовлю ви вже отримали. Настав час заглибитися в деталі.

Ви вже знаєте, що існує п’ять грейдів вудок. Розрізняються вони не тільки дальністю кидка, але і кількістю бонусів (перків) на інструменті. Всього їх одинадцять, і випадають вони випадковим чином. Звичайно, можна стимулювати появу бонусу спеціальними крафтерськими бустами. Перки можна розділити на 4 групи:

  • розмір (впливають на розмір спійманої риби, в який час доби ловите і в якій воді);
  • рідкість (впливають на рідкість риби, в який час ловите);
  • дистанція (впливають на дистанцію кидка, в який час ловите);
  • міцність (впливає на міцність волосіні, в якій воді йде ловля).

Крім перків, підвищує якість вашої риболовлі і наживка. Для кожного типу води є два види приманки: одна збільшує шанс зловити більшу рибу, інша підвищує ймовірність дістати рідкісну здобич. Додатковим плюсом є те, що наживка скорочує час до клювання. Добути її можна простим збором, купити на аукціоні, отримати з лута у переможених ворогів або приготувати самостійно за допомогою навички кулінарії. Щоб скористатися наживкою, натисніть клавішу r перед кидком вудки і виберіть потрібну.

Отже, ви знаєте все необхідне для успішної риболовлі. Що далі? а далі ваша мета підняти майстерність лову до максимального рівня, отримати легендарну вудку і намагатися виловити скрині і легендарну рибу з місць клювання (hotspot, або гаряча точка). Хотспоти — це особливі зони, де концентрація риби максимальна. Ви отримаєте інформацію про місця розташування спотів з підвищенням майстерності. Звичайно, якщо ви пробіжите повз такого місця раніше, ніж прокачаєте навик риболовлі, воно буде відзначено на вашій карті. Крім того, завжди можна скористатися інтерактивною картою, на якій відзначені всі такі хотспоти. Самих карт в мережі вже з десяток, на будь-який смак і колір.

Хотспоти діляться на три грейда, і чим він вищий, тим більше шанси зловити легендарну рибу і скриню скарбів!

Скрині до країв забиті монетами, злитками і дорогоцінними каменями, на них буде справжнє полювання на високих рівнях майстерності рибного лову. Гідна нагорода для терплячих!

І найочевидніший профіт від рибної ловлі-приготування їжі для підвищення характеристик вашого персонажа. Та й зрештою, рибку завжди можна продати за дзвінку монету.

Дошка завдань міського проекту

Обов’язково заїжджайте до дощок міських проектів щоразу, коли перебуваєте в поселенні. З великою часткою ймовірності ви знайдете завдання на риболовлю або збір наживки. Навіть якщо ви не плануєте здавати їх, корисно знати, що потрібно, щоб ви могли продати це на аукціоні за монети.

Ось така рибалка в «нью ворлді». Звичайно, є ще деякі тонкощі і секрети в цій професії, але я залишу можливість дізнатися про них вам самим, інакше буде не так цікаво. Ловіть тільки легендарну рибу!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here