Роскомнагляд заблокував роботу ще шести vpn-сервісів

0
83

Роскомнагляд ввів обмеження на роботу в росії шести vpn-сервісів-hola vpn, express vpn, keepsolid vpn unlimited, nord vpn, speedify vpn і ipvanish vpn.

Як пояснили в прес-службі регулятора, ці сервіси створюють умови для незаконної діяльності, в тому числі пов’язаної з поширенням наркотиків, дитячої порнографії, екстремізму і так далі.

При цьому у відомстві розповіли про створення «білих списків», щоб обмеження не торкнулися російські компанії, які використовують vpn-сервіси в безперервних технологічних процесах, що не порушують законодавство.

У роскомнагляді повідомили про 64 галузевих організаціях, 27 з яких використовують vpn для забезпечення 33 технологічних процесів. Для включення в «білі списки» представлено більше 109 ip-адрес.

Нагадаємо, на початку червня роскомнагляд ввів обмеження на роботу в росії сервісів vyprvpn і opera vpn, а 30 червня попередив про можливе блокування ще шести vpn.

Експерти впевнені, що ці події спровокують зростання цін на послуги vpn, які до кінця року можуть подорожчати на 10%. У свою чергу, зростання цін викличе збільшення» кочують » користувачів, тобто тих, які регулярно змінюють vpn-провайдерів в пошуку оптимального тарифу. Зараз таких «кочівників» 20-30%, і частка їх зросте до 50%. Така поведінка характерна для користувачів з росії та інших країн снд, а також ірану та індії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here