Ростовська осінь, новий транспорт і кроссплей між усіма платформами: трейлер другого року підтримки snowrunner

0
39

Студія saber interactive і видавництво focus home interactive представили трейлер другого року розвитку симулятора бездоріжжя snowrunner. П’ятий сезон з ростовською областю і кроссплеєм на пк стартує вже 9 вересня.

Джерело зображень: focus home interactive

Абонемент year 2 pass, необхідний для отримання трьох великих контентних оновлень і одного великого розширення, пропонують за 999 рублів в steam і epic games store, $24,99 в microsoft store і 1789 рублів в playstation store. У російському nintendo eshop перші три сезони другого року оцінені в 499 рублів, а останній — в 1079 рублів.

П’ятий сезон, що отримав назву » будівельник і диспетчер» (build&dispatch), додасть дві літні карти в новому регіоні — ростовської області — і два восьмиколісних вантажівки tatra з адаптивною підвіскою. Гравцям належить відновити завод цього виробника з випробувальним полігоном. Серед нових геймплейних можливостей-модулі з висувним пандусом. Крім цього, з’явиться підтримка кроссплея між версіями для steam, epic games store і microsoft store.

Шостий сезон, haul&hustle, відправить користувачів в новий регіон сша з зимовими лісами, де доведеться організувати і очолити лісозаготівлі. Гравці будуть діяти в умовах обмежених ресурсів і без інфраструктури, створюючи виробництво буквально на порожньому місці. Також відкриється доступ до нового транспорту.

У сьомому сезоні під назвою «гонки і перемоги» (compete&conquer) розробники представлять карту для змагань на пересіченій місцевості і нові моделі автомобілів. Гравців чекають » важкопрохідні траси з глибоким брудом», «їзда по валунах» та інші види змагань.

Восьмий сезон, що представляє собою друге велике доповнення, привнесе ще один новий регіон, нові події, транспорт і «принципово новий режим». За словами розробників, даний набір контенту стане найбільшим серед всіх випущених. Подробиці обіцяні «скоро».

Протягом усього другого року підтримки творці планують у великій кількості випускати безкоштовний контент — йдеться не тільки про косметичні предмети, але і, наприклад, про «нову гру +» і режимі immersive. Крім того, автори введуть підтримку кроссплея між усіма платформами.

Snowrunner вийшла на пк, playstation 4 і xbox one в квітні 2020 року, а в травні цього з’явилася на nintendo switch. Симулятор увійшов до списку найбільш продаваних ігор embracer group за 2020 рік: на його рахунку більше 2 млн копій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here