Розпродаж серії mafia: на трилогію діють знижки до 67%

0
35

У steam стартували знижки на всі три частини» остаточного » видання культової mafia – на ремейк першої частини, а також на ремастери другої і третьої частин. На ігри діють знижки від 40% до 67%.

Ремейк культової гри, відтвореної з нуля. Побудуйте кар’єру мафіозі в часи сухого закону. Після випадкової зустрічі з мафією таксист томмі анджело потрапляє в світ організованої злочинності. Спочатку він насторожено ставиться до злочинної сім’ї сальєрі, але великі гроші змінюють його ставлення…

Гра випущена в hd-дозволі. Стати гангстером в золоту епоху організованої злочинності. Щоб розплатитися з боргами батька, герой війни віто скалетта зв’язується з мафією. Він працює разом зі своїм приятелем джо. Скоюючи злочини, він заробляє все більший авторитет у кримінальній родині.

Коли чорна мафія, що стала для лінкольна клея прийомною сім’єю, була віддана і знищена італійськими гангстерами, лінкольн створив на її руїнах нову сім’ю — щоб страшно помститися вбивцям своїх друзів.

Якщо ж ви вирішите поповнити свою колекцію відразу на всі частини кримінальної історії, то при покупці трилогії зможете заощадити 45%.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here