Розробник back 4 blood «обговорює способи вирішення» проблем одиночної кампанії

0
22

Back 4 blood виглядає як довгоочікуване відродження left 4 dead( але це не точно), яке valve відмовлявся робити, і не дивно, що майбутній шутер від першої особи turtle rock studios генерує досить багато галасу. Найбільшою перевагою тут, звичайно, є кооператив, але навіть в цьому випадку ті, хто хоче грати в поодинці, опинилися в явному неприємному становищі.

Нещодавно, наприклад, з’ясувалося, що ті, хто грав у кампанію back 4 blood, зіткнулися з деякими істотними перешкодами, такими як неможливість розблокувати досягнення, нездатність заробляти очки постачання (які мають вирішальне значення для прогресу) або неможливість відстежувати внутрішньоігрову статистику.

Turtle rock відповів на цю критику. У twitter розробник визнав «розчарування «з приводу блоків прогресу в соло кампанії гри і сказав, що він»обговорює способи вирішення цієї проблеми». Немає жодного слова про те, коли ми зможемо очікувати виправлення або яким воно буде, але розробник пише: «у нас буде більше новин, оскільки ми розробляємо стратегію потенційних способів зробити це».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here