Samsung насміхається над apple, яка рекламує деякі можливості iphone 13 як щось унікальне

0
43

За вже сформованою доброю традицією компанія samsung вирішила покритикувати компанію apple і її представлені вчора новинки.

Цього разу порція критики дісталася лінійці смартфонів iphone 13 і їх деяким інноваційним (для apple) можливостям. Зокрема, під час презентації американський виробник смартфонів з гордістю оголосив про те, що дисплеї нових айфонів з цієї лінійки можуть похвалитися підтримкою нової технології promotion.

Насправді мова йде про підтримку частоти оновлення зображення 120 гц, яка є у торішніх galaxy note 20 ultra, galaxy s21 і galaxy z fold3, також у безлічі флагманів різних китайських виробників. А деякі смартфони з’явилися раніше на ринку можуть навіть похвалитися частотою зміни кадрів 144 гц.

Samsung також не забула відзначити, що у apple досі немає складається смартфона з гнучким дисплеєм: «уявіть, який би інтерес міг викликати новий iphone, якби його можна було складати навпіл».

До речі, варто також відзначити, що пристрої apple поки не можуть похвалитися підекранної камерою, яку отримала остання модель складається galaxy z fold.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here