Samsung підтвердила, що мобільний чіп exynos з графікою amd отримає підтримку трасування променів

0
27

Компанія samsung через свою сторінку в китайській соціальній мережі weibo офіційно підтвердила, що її прийдешня однокристальна мобільна платформа серії exynos, оснащена графічним ядром amd на архітектурі rdna 2, отримає підтримку технології трасування променів.

У подробиці про новий чіп компанія вдаватися не стала. Згідно з останніми чутками, нова мобільна soc під назвою exynos 2200 отримає шість графічних обчислювальних блоків amd rdna 2, у складі яких будуть використовуватися 384 потокових процесора, а також шість прискорювачів трасування променів.

Процесору exynos 2200 з кодовою назвою pamir також приписують вісім фізичних обчислювальних ядер: одне високопродуктивне, три з дещо менш високою продуктивністю і чотири енергоефективних. Повідомляється, що графіка rdna 2 у складі процесора носить кодову назву voyager.

Зображення, опубліковане samsung в соціальній платформі weibo, наведено лише в рекламних цілях. Технологія трасування променів безумовно не зможе додавати додаткових деталей до зображення, на зразок з’явилася палаючої машини, що показана на правому знімку вище.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here