Samsung представила швидкі карти пам’яті microsd із захистом від радіації і магнітних полів

0
23

Компанія samsung представила швидкі і дуже надійні карти microsd pro plus і evo plus. Від аналогічної продукції інших виробників новинки відрізняються підвищеним рівнем захисту. На додаток до захисту від вологи, екстремальних температур, зносу і пошкодження корпусу карти microsd pro plus і evo plus захищені від впливу рентгенівського випромінювання і магнітних полів.

Джерело зображення: samsung

За поданням samsung, власники нових карт зможуть ще краще захистити зберігається на них інформацію, а поєднання високої швидкості запису з підвищеною надійністю дозволить без побоювання використовувати карти в складі дронів і екшен-камер для запису відео з роздільною здатністю до 4k uhd. Захист від рентгенівського випромінювання і магнітних полів, ймовірно, це привід не хвилюватися про збереження даних на носіях при проходженні митного огляду.

Джерело зображення: samsung

Карти microsd pro plus і evo plus представлені в широкому спектрі ємностей від 64 гбайт до 512 гбайт. На них дається обмежена десятирічна фірмова гарантія. Карти microsd pro plus орієнтовані на професійне використання і можуть запропонувати швидкість читання до 160 мбайт / с і швидкість запису до 120 мбайт/с. Карти evo plus — це менш продуктивна «побутова» версія зі швидкістю передачі даних до 130 мбайт / с.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here