Segway показала роботизованого газонокосильника за $2970 [відео]

0
36

Компанія segway, відома в першу чергу гіроскутерами, електросамокатами та іншими подібними засобами пересування, анонсувала досконалий новий для себе пристрій — робота-газонокосильника.він повністю автономний і має високий ступінь безпеки.

Navimow невимогливий і витрачає мінімум енергії для роботи. Для навігації по місцевостііспользуется система gps, а користувач може задати межі своегоучастка або обмежити потрібну зону. Всю іншу роботу машина зробить самостійно.

Робот має високу точність-до 2 см — і може працювати вотсутствие сигналу позиціонування за допомогою вбудованих датчиків. Гучність роботи перевищує 54 дб, що відповідає розмовній мові. Navimow вміє виявляти різні предмети на землі, включаючи дитячі іграшки, що робить його повністю безпечним. Після початку дощу робот повернеться до своєї зарядної станції. При цьому він не боїться вологи і витримує потік повітря під високим тиском.

Segway не назвала точних термінів старту продажів, але вже представила їх на різні моделі. Зацікавлені покупці можуть взяти як версію мінімальним радіусом дії за $1425, так і здатну косити траву натериторії в 3000 м2 за ціною $2970.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here