Shadowrun trilogy collection вийде на nintendo switch в 2022-му році

0
13

На конференції nintendo direct опублікували трейлер shadowrun trilogy collection, яка наступного року у складі трьох ігор серії вийде на консолі nintendo switch.

Колекція включає в себе 3 культових тактичних рольових ігри, дія яких відбувається в антиутопічному кіберпанківському майбутньому. Спочатку створена як настільна рольова гра більше 30 років тому, ця єдина в своєму роді сеттинг, що отримала величезну кількість шанувальників за останні три десятиліття.

shadowrun returns 8>—>- майже 10 років тому творець джордан вайсман повернувся в світ shadowrun, модернізувавши цей класичний ігровий сеттинг в однопользовательскую покрокову тактичну rpg. У мегаполісі сіетл в пошуках таємничого вбивці ви вирушите по стежці, що веде з найпохмуріших нетрів до наймогутніших мегакорпорацій міста.

shadowrun dragonfall-director’s cut — у 2012 році магія повернулася в наш світ, пробудивши могутніх істот з міфів і легенд. Серед них був великий дракон фейершвинге, який несподівано з’явився з гір німеччини, обрушивши вогонь, смерть і незліченні руйнування по всій сільській місцевості. Німецьким військам знадобилося майже чотири місяці, щоб нарешті її збити, і коли вони це зробили, їх перемога стала відома як «падіння дракона». Минуло 42 роки — 2054 рік — і світ змінився. Неконтрольований технологічний прогрес стирає грань між людиною і машиною. Ельфи і тролі ходять серед нас, безжальні корпорації знекровлюють світ, а терор фейершвинге залишається лише далеким спогадом. Німеччина розколота-стабільна анархія контролює місто берлін. Це місце, де влада недовговічна, майже все йде, а правильні зв’язки можуть бути різницею між успіхом і голодом. Тепер виникає нова загроза, яка може означати невимовний хаос і руйнування.

shadowrun hong kong-extended edition — гонконг. Країна яскравих вогнів, блискучих веж і неспокійних духів, де життя дешеве і все продається. Як колишній в’язень, що живе в сіетлі, ви намагаєтеся чесно заробляти, але коли ваша прийомна дитина просить вас зустрітися з ним у китаї, речі стають похмурими, і ви виявляєте, що поліція намагається вас заарештувати. І під арештом вони хочуть вбити вас відразу ж! створіть свою команду з shadowrunner’ов, найманців з видатними особистостями, які можуть битися, використовуючи містичні або технічні сили. Вас зустрінуть смертельна змова, корпоративна жадібність, тріади, соціальна сегрегація і бандитські війни.

Особливості:

  • досліджуйте похмуре майбутнє, в якому магія прокинулася і фантастичні істоти ожили.
  • беріть участь у захоплюючих розгалужених історіях.
  • розвивайте персонажів на основі навичок.
  • перемагайте в захоплюючих покрокових тактичних боях.

Скріншоти:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here