Що не так з ipad mini 6

0
51

Коли apple представляє нашій увазі нові продукти, ми завжди плануємо отримати ефект вау. Часто так і відбувається. Навіть якщо на презентації продукт здається безглуздим, незручним і абсолютно не перспективним, на ділі все зазвичай виявляється інакше. Так було, наприклад, з новими iphone з плоскими гранями. Однак, коли я покористувався новим ipad mini 6, то отримав зовсім інший досвід. Спочатку пристрій здалося мені настільки крутим, що я всерйоз задумався про перехід, але зараз я так сказати не можу.

З ipad mini щось не так.

Коли я купував свій перший планшет ipad air 2020, довго перебував у сумнівах. Чи потрібен мені планшет в принципі? навіщо я його купую? — ці питання щодня до покупки стояли великою грудкою в горлі. Але через пару місяців використання я зрозумів, що зробив правильне рішення. Ipad варто того, це факт.

Навіть якщо ви не малюєте і не займаєтеся створенням контенту, планшет від apple точно знайде собі застосування. Самі не помітите, як звикнете. Станете рідше звертатися до ноутбука, багато завдань перекочують з iphone. Так що, купувати планшет однозначно варто.

Що нового в ipad mini 6

Ipad mini на презентації 14 вересня відразу ж здався мені зменшеною версією мого air. Це здається вкрай зручно, тому що габарити повітряного планшета досить серйозні. Його не дуже зручно тримати в руках через великі розміри. Навіть лежачи на ліжку я зазвичай ставлю його на підставку.

Ipad mini зручно тримати в руках, але це ще не все.

З новим mini все ще складніше. Через меншу вагу і розміри корпусу, він просто падає, коли ви кладете його на коліна. Ну, тобто його тяжкості не вистачає, щоб чітко стояти на нерівній поверхні. При цьому її з лишком, щоб завжди тримати його в руках. Це важко.

Також хотілося б відзначити рамки, вони занадто великі. Те, що їх зменшили в порівнянні з 5 версією, це очевидно. Але раніше з кнопкою на передній панелі це виглядало дуже навіть. Ми просто звикли до цього. Такими були iphone багато років. Перший айпад теж був таким. Зараз же, новий мінік виглядає скоріше, як якийсь galaxy tab.

Не поспішайте закидати мене помідорами в нашому телеграм-чаті. Це якраз та проблема, про яку я говорив ще на самому початку. На папері здається, що все красиво, але коли береш його в руки, ефект зовсім інший. Якщо ви плануєте замовити собі планшет в інтернеті, прошу вас, друзі, подивіться на міні спочатку наживо. Потім самі спасибі скажете.

Подивіться на samsung galaxy tab s8. Нічого не нагадує?

Чи зручно користуватися apple pencil на ipad mini

Також у mini 6 з’явилася підтримка олівця apple pencil 2-го покоління. Знову ж таки, виглядає бомбезно, але на ділі — так собі. Якщо я можу прикріпити олівець і ходити зі своїм air в руках взагалі без проблем, то тут ця паличка постає великою проблемою, так як займає буквально всю площу бічної грані. Тепер з цього боку ipad в руки не взяти, — незручно. А якщо вхопитися з іншого, то просто страшно. Носити планшет олівцем вниз вкрай небезпечно.

Новий ipad mini 6. Підтримує apple pencil 2-го покоління.

До речі, з цієї ж причини переїхали всі кнопки . Тепер вони знаходяться нагорі. Весь. Тут навіть і додати нічого. Рідко коли зустрінеш на ринку пристрій з усіма кнопками на верхній грані. Так чи інакше, вам доведеться довго звикати. Ну і, цікаво, що кнопка живлення знаходиться не справа, як це було зазвичай, а зліва. Дуже дивне рішення.

Яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної інформації зі світу apple.

Чому lightning краще type-c

У новому ipad змінився і порт. На заміну lightning сюди прийшов новий usb-c. Це дозволило збільшити швидкість передачі даних по дроту в 10 разів і всерйоз розширити спектр підтримуваних доповнень. Тут я остаточно заплутався. Раніше здавалося, що новий порт призначений тільки для pro моделей. Коли вийшов новий air 2020 року, я подумав, що так apple заявляє, що «повітря» за характеристиками близький до pro. Зараз все стало зовсім незрозуміло. До речі, автор appleinsider.ru іван герасимов вже розповідав чим відрізняється type-c від lightning. Рекомендую до прочитання.

Покористувавшись деякий час з tybe-c, я зробив кілька висновків :

перше — забудьте про провідні навушники. Для цього доведеться купувати окремий перехідник. Стара комплектна гарнітура від iphone сюди не підійде. Навіть незважаючи на те, що у мене є airpods, іноді з ними трапляються деякі неприємності. У цьому випадку просто змиріться з переглядом youtube через стандартні динаміки, вони тут, і правда, непогані.

Слухати музику на пристроях apple через провід — дороге задоволення.

друге — завжди доведеться носити купу зарядок. Я люблю apple за мобільність. По суті, щоб переміщатися, мені достатньо такого маленького набору. Де б я не знаходився, у валізці з цими речами лежить і робота, і навчання, і все інше. Але з зарядками просто біда. Зазвичай я беру з собою планшет на випадок, коли mac залишається вдома. І якби в ipad був lightning, то можна було б взяти просто одну зарядку і для телефону, і для планшета. Тепер же, завжди доводиться носити з собою окремий адаптер.

Приблизно так виглядає моя сумка, коли збираюся в поїздку.

Ще з дрібних недоліків мені не сподобалося відсутність підтримки 2g зв’язку в cellular версії нового mini. Коли виїжджаєш за місто, інтернет там, треба сказати, не блищить своєю швидкістю. Тепер же, якщо мережа 3-го і 4-го покоління знайти не вдасться, зв’язатися не вийде. З урахуванням, що деякі використовують ipad в якості основного пристрою і купують собі дзвонилку за 2к, це дуже сумно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here