Що таке 3d-фото на facebook?

0
36

Додавання 3d-фотографій до facebook-це відносно нова функція. Знімки, зроблені таким чином, створюють ефект рухомих зображень з помітною тривимірною глибиною (наприклад, створені смартфонами з двома камерами). Потім курсор миші на моніторі або телефоні за допомогою вбудованого гіроскопа визначає рух нашої руки і тим самим створює ефект тривимірної фотографії.

Програмне забезпечення на телефоні може розраховувати відстані, порівнюючи дві фотографії, зроблені одночасно (за допомогою подвійної камери смартфона). Маючи в своєму розпорядженні цю інформацію, додаток fb відповідним чином змінює вашу фотографію і додає до неї 3d-ефект

які вимоги для додавання 3d-фото в fb?

  • на вашому комп’ютері має бути два файли: зображення і карта глибини зображення.
  • у вас повинен бути сучасний веб-браузер (наприклад , chrome , firefox , safari , edge, internet explorer ).
  • ви повинні бути адміністратором або редактором, щоб мати можливість публікувати 3d-фотографії зі сторінки в fb.

як додати 3d-фото в facebook зі свого комп’ютера?

Щоб опублікувати 3d-фотографію, на вашому комп’ютері має бути два файли:

  • зображення, яке ви хочете використовувати: збережіть файл у форматі .png або .jpg.
  • карта глибини для зображення: переконайтеся, що ви включили «_depth» в ім’я файлу карти (наприклад, imagename_depth.png) і що його співвідношення сторін таке ж, як у зображення, яке ви використовуєте.

В даний час вирішити кадрові питання можна в мережі інтернет. Керівники можуть знайти резюме працівників, наприклад, на сайті bee.ua. На даному сайті зібрано безліч резюме від людей, готових приступити до роботи найближчим часом. Все, що потрібно, — це зайти на сайт bee.ua і запросити на співбесіду нового працівника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here