Скріншоти miui 13 розкрили особливості нової прошивки

0
31

У мережі з’явилися неофіційні знімки екрану смартфона xiaomi зі встановленою фірмовою оболонкою miui 13. Скріншоти розкривають нововведення в дизайні ще не представленої версії прошивки — у всякому разі, так стверджують інсайдери.

Судячи з зображень, опублікованих в соціальній мережі weibo, в miui 13 з’являться нові віджети (в тому числі для запуску сценаріїв) і візуальні ефекти, а також зміниться зовнішній вигляд системних іконок. Крім того, рядок пошуку переміститься в нижню частину екрана. Очікується, що прошивка принесе більш плавну анімацію порівняно з актуальною версією, нові теми, поліпшення конфіденційності і розширену схему управління живленням.

Глава xiaomi лей цзюнь раніше заявляв, що команда розробників miui враховує зауваження і прислухається до побажань користувачів. У новій версії прошивки компанія планує усунути всі проблеми, на які скаржилися власники фірмових пристроїв. З чуток, смартфони брендів xiaomi, redmi і poco з установкою miui 13 отримають підтримку технології розширення оперативної пам’яті до 3 гб за рахунок вбудованого накопичувача.

Реліз miui 13 очікується в кінці поточного року. Варто відзначити, що представники xiaomi справжність скріншотів не підтверджували, тому фінальна версія оболонки може виглядати інакше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here