Соціальна мережа ВКонтакте тестує свій платіжний сервіс

0
251

Соціальний ресурс «ВКонтакте» запустив у тестовому режимі платіжну платформу. Тепер VK має сервіс, який створений для моментальної оплати послуг або товарів під час перебування всередині соціальної мережі.

Функцією вже можуть користуватися адміністратори спільнот. За повідомленням представників компанії, грошові транзакції обробляються і зараховуються моментально.

VK Pay

Новий платіжний інструмент VK Pay повністю інтегрований з соцмережею. «ВКонтакте» не планує брати комісійні за проведення платежів, принаймні, поки, проте в перспективі соціальний ресурс планує розширювати сервіс до рівня платформи для електронної торгівлі. Користувачі зможуть оплачувати потрібні їм речі через свою сторінку в VK.

Впровадження нової функції буде відбуватися поступово. На першому етапі інструментом прийому грошових перекладом зможуть користуватися власники груп і спільнот. Таким чином, платіжний сервіс орієнтований на підприємців і бізнес малого і середнього ланки, які просувають свої продукти через соцмережі.

Торгова майданчик Вконтакте

Одночасно в планах «ВКонтакте» поступове розширення функціоналу до рівня великої торговельної площадки, де компанії-партнери мережі будуть пропонувати користувачам свої послуги. За інформацією від самої «ВКонтакте», надалі передбачається інтеграція VK Pay на інтернет-ресурси компаній-партнерів.

Перше час покупці і підприємці з невеликим оборотом, що продають свої через соцмережу, будуть звільнені від додаткових зборів за всі транзакції: висновок, переклад та поповнення коштів. Як уточнює представник мережі, соцмережа поки не ставить на перше місце розвиток монетизації нового сервісу, а зосереджена на його розробці та масштабне поширення на масову користувацьку аудиторію.

За інформацією неофіційного джерела, VK буде мати прибуток за рахунок великих компаній, які будуть використовувати майданчик VK Pay на індивідуальних умовах. Зараз платіжний сервіс «ВКонтакте» встановив наступні ліміти: для користувачів гранична сума виведення становить 200 000 рублів, при цьому одна транзакція обмежена сумою в 60 000 рублів.

Для довідки. У 2015 році в соціальній мережі з’явилася опція «Товари». Адміністратори VK отримали право створювати власні розділи в рамках своїх спільнот, а пізніше право створювати свої приватні вітрини з розміщенням товарів і послуг отримали звичайні користувачі. Як стверджує статистика від «ВКонтакте», розділом «Товари» з початку запуску стали користуватися близько 500 000 спільнот.

Джерело: http://mobigame.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here