«спробуй засуди». Виробник панелей для ps5 оголосив sony війну

0
35

Ще в минулому році sony почала згортати бізнес з виробництва змінних панелей для playstation 5 сторонніми виробниками — очевидно, компанія хоче заробляти на цьому сама. Однак одна з жертв цієї чистки, схоже, вирішила оголосити могутньої японської компанії війну.

Мова йде про компанію dbrand, яка не так давно отримала лист від юристів sony з вимогою закрити підприємство — змінні панелі виробника користувалися такою популярністю, що попередні замовлення були розписані аж до травня 2022 року. Фірма підкорилася вимогам sony, а вже через пару днів викинула фінт.

Справа в тому, що sony має фактичне право подати в суд на компанію, якщо вона повторює дизайн запатентованого пристрою, а до недавнього часу панелі playstation 5 такого патенту не мали. Потім sony все-таки зареєструвала патент, щоб мати можливість закривати конкурентів в судовому порядку. Однак dbrand винахідливо викрутилася з положення: вона просто розробила змінні панелі у власному дизайні.

Панелі dbrand роблять консоль менше за рахунок зрізаних «вух», а також додають вентиляційний отвір для кращого проходу повітря. Компанія впевнена, що sony нічого не зможе зробити в легальному полі, а юристи фірми виграють будь — який позов-закони не порушуються жодним чином.

Крім того, dbrand ще й провокує японську корпорацію, запевняючи, що та буде в люті, коли побачить цифри продажів. У майбутньому фірма планує випустити панелі з багатобарвним rgb-підсвічуванням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here