Стандарт unicode 14 приносить нові символи і зображення

0
60

Консорціум unicode недавно представив новий стандарт unicode версії 14. Тут пропонується більше 838 символів, в тому числі 37 смайлів. Розширення бібліотеки символів дає можливість краще висловлювати свої емоції на різних операційних системах, в різних культурах з різними мовами.

В останні роки використання смайлів в соціальних мережах знаходиться на підйомі. У липні нинішнього року в 20% твітів були смайли на стандарті unicode.

Версія 14.0 покликана поліпшити процес спілкування між представниками різних культур на різних цифрових платформах. З’явилася підтримка користувачів в таких країнах, як індія, індонезія, малайзія, пакистан, філіппіни, африка і північна америка.

У новій версії з’явилося п’ять нових скриптів, символи валют, ноти і не тільки. Тепер unicode офіційно підтримує 144697 символів.

Unicode consortium являє собою некомерційну організацію. Він підтримує стандарт unicode, який використовується по всьому світу. З ним розробники і користувачі можуть обробляти і зберігати дані на будь-якій мові, простіше обмінюватися інформацією та ідеями. Тут є старі і сучасні символи, широко відомі смайли дозволяють швидко зрозуміти повідомлення. Нові смайли з’являються на основі пропозицій публіки. Рекомендації оцінюють по сумісності, частоті використання, различимости і повноті.

Смайли з’явилися в японії в кінці 1990-х років. Більш широке поширення вони отримали на мобільних пристроях і зараз спілкування без них уявити важко незалежно від мови.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here