Старт продажів в Росії G7 Fit і смартфон з 16 камер

0
377

На черзі останні новини бренду LG. Вчора в нашій країні офіційно стали продавати LG G7 Fit. Крім того, стало відомо про розробку компанією смартфона, має 16 камер.

Розпочато прийом попередніх замовлень на останню новинку компанії

Бренд LG є одним з найбільш шанованих і затребуваних в Росії. Попитом користується вся його продукція – від телевізорів і холодильників, до мікрохвильових печей і блендерів. Причин цього багато, але головним, мабуть, є поєднання хорошої якості товару і гнучка цінова політика фірми.

Вчора розпочався прийом попередніх замовлень на смартфон LG G7 Fit. Це типовий середняк, як за ціною, так і за наявними характеристиками. Варто окремо сказати про його функціонал, багато складові якого належать виробам, класом вище.

Апарат має 32 — бітний цифро-аналоговий перетворювач Hi-Fi Quad. За більш якісний звук відповідає динамік з посиленими басами. Крім цього, виріб оснащений чіпсетом від Qualcomm і має захист від вологи й пилу за стандартом IP68.

Апаратна начинка LG G7 Fit має в своїй основі процесор Snapdragon 821 з 4 Гб оперативної пам’яті. Вбудованої пам’яті 32 Гб, однак є можливість збільшення її об’єму до 2 ТБ шляхом використання microSD.

Екран FullVision зручно зайняв майже всю площу фронтальній панелі пристрою. Його розмірність відповідає 6,1 дюйма, роздільна здатність 3120×1440 пікселів. Грамотно підібране співвідношення сторін 19,5:9 дозволило максимально звузити рамки смартфона, зробивши його добре читаним навіть в умовах максимальної яскравості.

Вгорі є скромний виріз під селфи-камеру. Вона має в активі 8 Мп, є ширококутного (f/1.9, кут огляду 80°).

Основна камера має роздільну здатність, показник якого в два рази вище, але її кут огляду менше – 760. У неї є вісім режимів зйомки, оптимізованих за допомогою ІІ.

Наявність в апаратній начинці ЦАП дозволило поліпшити якість обробки звуку. Вбудований бумбокс-динамік видає не тільки потужні баси, але і покращує відтворення інших частот. Технологія DTS: X 3D Surround Sound сприяє створенню віртуального об’ємного 3D-звуку.

Крім того, у вироби акумулятор середньої ємності на 3000 мАч з можливістю швидкої зарядки Quick Charge 3.0. Підключення здійснюється за протоколами Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 4.2 BLE, NFC, USB Type-C 2.0 (сумісність з 3.1).

Його роздрібна ціна буде складати 24990 рублів. Замовили смартфон заздалегідь обіцяють подарунки.

16 камер не межа

Перші мобільні пристрої були без камер, потім з’явилися телефони з двома, трьома, чотирма сенсорами. Спостерігається стійка тенденція збільшення кількості об’єктивів. Звичайній людині це не страшно, проблеми в перспективі можуть виникнути у тих, хто страждає трипофобией (боязню отворів).

Не так давно з’явилася інсайдерська інформація про розробку компанією Nokia смартфона, що має п’ять камер. Хтось може вирішити, що це надмірна кількість сенсорів. Що такі люди скажуть, коли дізнаються про розробку LG апарату, що має 16 (!) об’єктивів?

Ця компанія представила Відомства США з патентів і товарних знаків (USPTO) патент, в якому значиться наявність в апараті основної камери, що складається з 16 сенсорів. Вони мають різні характеристики і фокусні відстані. Документ розкриває деякі можливості, досягнення яких можливо тільки саме з такою кількістю об’єктивів. Наприклад, при зйомці пейзажу, спрацюють вони всі. Користувач надалі зможе вибрати найкращий з отриманих 16 знімків.

Ще однією цікавою «фішкою» пристрою, значиться покращене сприйняття глибини в смартфоні. Це дозволяє змінювати фокус зображення вже після того, як була зроблена фотографія. Ще з’явиться можливість, завдяки якій можна буде зшити різні частини декількох зображень.

Ці ж 16 сенсорів можна використовувати при здійсненні селфи-зйомки. В цьому надає допомогу спеціальне дзеркало, розташоване на задній панелі.

Компанія LG відома тим, що регулярно проводить різні експерименти зі смартфонами. До цього вже всі звикли, але все ж поки незрозуміло яким буде смартфон з такою кількістю камер.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here