Сучасна версія легендарної «розкладачки» Motorola RAZR отримає гнучкий екран

0
316

Лімітований тираж легендарної розкладачки Motorola RAZR знову з’явиться на ринку електроніки. Нинішній власник бренду – корпорація Lenovo планує перевипуск колись популярної кнопкової моделі вже в сучасному виконанні. Телефон 2019 року позиціонується в якості нішевою моделі обмеженої серії.

Анонсований телефон Моторола версії 2019 року отримає одну з найбільш модних сучасних «фішок» – гнучкий дисплей на OLED-матриці, здатної витримати багаторазові деформації без поломки. Складання екрану стане можливо завдяки наявності центральної гнучкої секції.

Гнучкі дисплеї стають головною тенденцією майбутнього року нарівні з ностальгічною темою повторного запуску популярних колись мобільних пристроїв в сучасному виконанні. Моделі зі складними екранами готують Samsung і Huawei, готовий смартфон вже показала маловідома компанія Royole. Одночасно розробники Microsoft ведуть роботу над сумісністю Windows 10 з гнучкими і двухэкранными девайсами. Тему ностальгії також активно задіює ще один популярний бренд Nokia, вже перевипустивши сучасні версії моделей Nokia 3310 і Nokia 8110 і готуючи вихід смартфона Nokia N9 версії 2019 року.

Презентація оновленого розкладного телефону Моторола RAZR очікується в лютому. Точних параметрів майбутньої новинки, її програмному забезпеченні, технічних компонентах, розміру екрана поки немає. Зараз модель проходить етап фінального тестування. Дизайн Motorola версії 2019 поки також не відомий, хоча загальне уявлення про зовнішньому вигляді може трохи розкрити патентна заявка компанії з описом складного пристрою.

Lenovo, давно «підозрювана» у роботі над проектом RAZR, розкрила свої наміри після того, як засвітився її патент на виробництво смартфона з гнучким екраном, схожої по зовнішньому вигляді на Motorola RAZR. У документі міститься технічний опис апарату, де видно, що складаний екран складається всередину по широкій стороні. У складеному вигляді модель має невелику схожість зі своїм кнопковим попередником.

Lenovo оцінює новинку в $1500 і планує випуск оновленої моделі RAZR в кількості 200 тисяч одиниць. Компанія має оптимістичний прогноз щодо реалізації в розрахунку на те, що популярна розкладачка Motorola RAZR V3 у свій час розійшлася накладом 130 мільйонів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here