Світ кращих гаджетів 2018 року

0
306

Минулий рік запам’ятався великою кількістю анонсів різних гаджетів. Здебільшого, їх творці нікого не залишили байдужими. Хтось трохи розчарувався, але, в основному, користувачі залишилися задоволеними або здивованими. Згадаємо найцікавіші техно вироби минулого року.

Samsung Galaxy S9+

Дизайн цього апарату відразу виділяє його з загального ряду смартфонів. Він класичний і тим цікавий.

Головною особливістю пристрою є екран Infinity і можливості камери з подвійною діафрагмою. При погіршенні умов зйомки, за рахунок її зміни, варіюється світлопропускна здатність. Це дозволяє отримувати якісні знімки при поганій освітленості.

Любителі музики по достоїнству оцінили аудіороз’єм 3,5 мм

До недоліків смартфона Galaxy S9+ можна віднести функціонал AR Emojis. Це технологія доповненої реальності, можливості якої не вразили. Ще в апарата схожі зовнішні дані з «молодшим братом» S8+, що теж не сподобалося деяким користувачам.

iPhone XR

Цей апарат, також, як і попередній, по праву заслужив визнання любителів подібних пристроїв. Фахівці вважають, що XR є суперечливим виробом. Він одномоментно і випереджає продукцію конкурентів, і відстає від неї.

У грудні минулого року було проведено тестування iPhone XR. Воно проводилося стараннями фірми DxOMark, що спеціалізується на перевірках смартфонів і інших девайсів. За його результатами пристрій «яблучників» набрало 101 бал. Це кращий результат для смартфонів, що мають одну камеру.

Особливістю апаратної начинки XR є процесор A12 Bionic, що відрізняється швидкодією. Саме його робота є головною складовою популярності смартфону.

Недолік в апарата один. Його ціна. Якщо в США цей виріб продається успішно, то в інших країнах воно програє конкурентам з-за високої вартості.

Консоль для всіх людей

Любителі віртуальних подорожей оцінили продукт фірми Microsoft. Це контролер Xbox Adaptive Controller, яким можуть скористатися, в тому числі, і люди з обмеженими можливостями.

Виріб оснащений двома великими програмованими кнопками і 19 гніздами. Вони призначені для підключення джойстиків, перемикачів та інших пристроїв. Це дозволяє гравцеві підібрати управління, яке буде йому зручно і, в будь-який момент, дає можливість змінити конфігурацію. Даний факт є особливо актуальним для людей з обмеженими можливостями.

Котроллер заслужив увагу серйозних медіа-видань. Журнал TIME визнав його одним з 50 кращих винаходів року. Важливо, що гаджет допомагає всім людям без винятку досліджувати світ віртуальної реальності.

Фітнес-трекер від Xiaomi

Ці пристрої набирають все більшу популярність. Аналітики пророкують, що через 5-7 років фітнес-трекери міцно затвердяться на ринку і зафіксують за собою його певну частку.

Компанія Xiaomi є лідером в області розробок подібних пристроїв. У минулому році інженери фірми спроектували і випустили Xiaomi Mi Band 3.

Виріб відрізняється яскравим екраном, ємним акумулятором, який забезпечує автономність роботи терміном до 20 діб. Гаджет управляється за допомогою натискань і свайпа. Ще є захист від рівня води 5ATM, що дозволяє пірнати з браслетом на глибину до 50 метрів.

Завдяки спеціальним додатком, пристрій контактує зі смартфоном користувача і обмінюється з ним інформацією.

Oculus Go

Цей гаджет являє собою шолом віртуальної реальності. Він незалежний і дешевий. На даний момент — це найефективніший пристрій, який може допомогти любителям віртуальної реальності досліджувати цей пізнавальний світ.

Шолом має кілька ступенів свободи, завдяки чому немає обмежень при эволюциях. Ним керують за допомогою бездротового контролера. Він навчений розпізнавати рухи рук, без орієнтації в просторі. Девайс Oculus Go не має своїх навушників, але має для них спеціальний стандартний роз’єм.

Даний пристрій буде відмінною альтернативою більш дорогим аналогам. Завдяки йому, ще більша кількість користувачів зможе зануритися у малодосліджена світ паралельної реальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here