Teamgroup представила перші модулі пам’яті ddr5 з підсвічуванням rgb

0
66

Компанія teamgroup анонсувала модулі оперативної пам’яті t-force delta rgb ddr5, призначені для застосування в настільних комп’ютерах ігрового класу.

Тут і нижче зображення teamgroup

Стверджується, що представлені вироби — це перші модулі стандарту ddr5, обладнані багатобарвної адресованої підсвічуванням rgb. Зразки вже направлені для тестування провідним розробникам материнських плат-компаніям asus, gigabyte, msi, asrock, biostar.

Модулі t-force delta rgb ddr5 оснащені радіатором охолодження з агресивним дизайном. Він може бути виконаний в білому і чорному кольорі. Контролювати роботу підсвічування у верхній частині користувачі зможуть через сумісну системну плату.

У сімействі t-force delta rgb ddr5 представлені модифікації ємністю 16 і 32 гбайт. Буде організовано випуск виробів з частотою від 4800 до 5600 мгц. Йдеться про підтримку оверклокерських профілів intel xmp 3.0.

Продажі пам’яті планується почати в четвертому кварталі поточного року. Спочатку на вироби буде надаватися трирічна гарантія з можливістю розширення в міру розвитку технологій і поліпшення матеріалів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here