Тільки 20% відеокарт geforce моделі rtx і як це вплине на швидкість виходу наступного покоління

0
23

Сьогодні вже обговорювалася інформація, отримана від головного фінансового директора nvidia колетт кресс на віртуальній конференції citi 2021. Здається, ніхто не відзначив цікаву заяву щодо поширення сучасних відеокарт geforce-80% використовуваних відеокарт не є моделями rtx.

» ampere збільшує присутність в нашій встановленій базі, але 80% встановленої бази все ще не оновлено рішеннями rtx, тому у нас є відмінні можливості для продовження роботи з ampere». — seeking alphafredrick tendong, unsplash

Така статистика здивувала журналіста, який поцікавився, чи залежить рішення про випуск наступного покоління відеокарт від обсягів поширення поточного. Колетт кресс дала зрозуміти, що ці речі не пов’язані і нова архітектура може вийти на ринок, навіть якщо рішення останнього покоління не охопили істотної частки клієнтської бази. Схоже, що ця заява стала основою припущень про продовження випуску відеокарт geforce rtx 30 разом з відеокартами наступного покоління.

» нерідко буває так, що ми переходимо на нову архітектуру, коли актуальна архітектура ще не охопила істотну частку нашої встановленої бази … Наші плани — це наші плани, якщо архітектура буде готова, ми з радістю виведемо її на ринок». — seeking alpha

Вивчивши статистику «дані про обладнання і по користувачів» популярної ігрової платформи steam за серпень 2021 року, можна відзначити, що сумарно відеокартами geforce rtx користуються 21,36% користувачів, відеокартами gtx — 47,98%. Найпопулярніші моделі це rtx 2060 і gtx 1060.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here