Трасування променів в far cry 6 буде доступна тільки на pc

0
30

Хоча консолі поточного покоління (playstation 5 і xbox series) і здатні відтворювати ігри з трасуванням променів, конкретно в far cry 6 розробники вирішили зробити дану модну технологію ексклюзивною для персональних комп’ютерів. Справа тут не в бажанні справедливо поставити pc над консолями в плані загальної продуктивності, а в інших пріоритетах.

Як пояснила керівник відділу 3d-програмування ubisoft стефані бренхем в бесіді з журналістами wccftech, в завдання команди розробників входило досягнення на консолях плавного ігрового процесу в дозволі 4k і при 60 кадрах в секунду. Очевидно, забезпечити виконання даного пункту при паралельному задіянні трасування променів не представляється можливим. Чому ubisoft не надійшла звичним способом, розділивши графічні налаштування в far cry 6 на дві передустановки — «якість» і «продуктивність» — журналісти wccftech запитати чи то посоромилися, чи то забули.

В іншому ж технологічне наповнення консольних версій far cry 6 буде ідентичним: ті ж ефекти динамічної погоди, висока дальність промальовування, текстури високого дозволу, і так далі.

Реліз far cry 6 призначений на 7 жовтня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here