Три в одному або AXPER Universal Pro

0
426

Багато автолюбителів у наш час користуються реєстраторами, навігаторами або антирадарами. Причому нерідко всі три приладу потрібні одночасно. Це призводить до нагромадження гаджетів на торпедо або лобовому склі.

Іноді ситуацію трохи спрощує застосування гібридних пристроїв. Одним з таких є AXPER Universal Pro, кріплення якого на дзеркалі заднього виду дозволяє значно спростити процес використання.

Особливості та зовнішній вигляд

Основу багатьох нині представлених на ринку відеореєстраторів складають власні операційні системи. В результаті вони мають обмеження в області функціоналу.

Розглянутий апарат російського виробництва працює на базі Android 5.0, що значно підвищує його можливості.

Пристрій конструктивно встановлюється на дзеркалі заднього виду. Фактично воно замінює його. Якщо дзеркало має функцію автозатемнення, то можуть виникнути проблеми з установкою. Причиною цього є їх розмірність. Вони мають велику ширину і товщину, тому доведеться що-небудь придумати для монтажу начинки комбо-пристрої AXPER Universal Pro.

Після установки можна спостерігати тільки звичайне дзеркало, має оригінальний і стильний дизайн, практично нічим не відрізняється від штатного.

Комплектація

У комплектацію гаджета додатково входить адаптер, що дозволяє підключати апарат до бортової мережі 12 Ст. Крім цього передбачена зовнішня антена GPS-приймача і камера заднього виду. Вона виносна, тому її можна закріпити в будь-якому зручному місці.

Модель оснащена слотом для SIM-карти. Це робить можливим вихід в Інтернет. Виробник порахував, що така можливість буде оцінена таксистами, які отримають додатковий спосіб прийому замовлень в додатку. Можна сказати, що замість дзеркала користувач отримує смартфон, що має зовнішній модуль GPS і оснащений камерами. Все це упаковано в акуратну і гідну оболонку.

Програми та можливості

Завдяки управлінню ОС Android, пристрій отримало ряд можливостей, яких немає у його конкурентів. У його пам’яті вже є «Яндекс.Навігатор» і «Карти Google», що дозволяє відразу ж зорієнтуватися на місцевості або побудувати будь-який маршрут.

Завдяки програмі «АнтиРадар», водій завжди завчасно отримає інформацію про камері або засідці ДПС. Наявність Google Play дозволяє встановити будь-яке інше аналогічне додаток.

Гаджет здатний економити енергію, цього навчено спеціальний додаток, вимикає камеру в тих випадках, коли в ній немає потреби.

Деякі можуть поставити питання про використання дзеркала, в корпусі якого монтується AXPER Universal Pro. Це дуже просто. Достатньо відключити екран гаджета, і ви отримуєте звичайне дзеркало. Ще можна застосовувати камеру заднього виду, орієнтуючись по зображенню, яке вона передає. Додатково вона може надати допомогу водієві під час паркування.

Цим можливості гаджета не обмежуються. Він має невеликий динамік, що робить можливим прослуховування музики. Для цього потрібна тільки карта пам’яті. Також є FM-трансмітер, що здійснює вибір звукових хвиль. Зробивши це, достатньо налаштувати автомагнітолу на вибраний канал, і можна насолоджуватися радіопередачами. Вся інформація буде озвучуватися через аудіосистему автомобіля.

Наявність Google Play дозволяє встановити все що завгодно: додатки, месенджери, ігри, утиліти і т. д. Наявні бездротові модулі Wi-Fi і Bluetooth дозволяють здійснювати роздачу Інтернету, проводити діагностику всіх систем машини за допомогою програми Torque.

Однією з найголовніших функцій апарату «три в одному» є відеозапис. Вона виконується на гідному рівні. Завдяки наявності декількох базових налаштувань, здійснення фотографування не стає проблемою. При ударі або поштовху, вбудований G-сенсор зафіксує подія, відбудеться його збереження в спеціальному захищеному файлі. Він не піде в процесі циклічного запису.

Гаджет здійснює зйомку в Full HD якості з частотою 30 кадрів за секунду.

Що в результаті отримає користувач цього пристрою. Виріб, яке поєднує в собі кілька функцій, не займає багато місця і не заважає огляду. Ще воно має велике кількість додаткових можливостей.

Вартість приладу дорівнює 10990 грн, що відповідає його функціоналу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here