Twitter ополчився на російськомовні повідомлення, або нова захист від тролів

0
345

Новий алгоритм твіттера став масово визначати повідомлення, написані з допомогою кирилиці, як небажані публікації. В результаті облікові записи користувачів, які потрапили під категорію «російськомовних тролів», потрапляють в бан.

Каральні заходи від Twitter

Соціальний ресурс взяв на практику часту блокування персональних сторінок, а також видалення повідомлень, написаних кириллистическим алфавітом. «Обвинуваченим у справі» виступає нещодавно з’явився алгоритм твіттера, спрямований на обмеження дій російськомовних провокаторів. Нова технологія може сприймати звичайні повідомлення, які пишуться навіть не по-російськи, але з застосуванням символів кирилиці, як політичні підбурювання і тролінг.

Адміністрація Twitter зробила офіційний коментар для пояснення подій, що відбуваються. Соціальна мережа визнана проблему і проводить необхідні заходи по її усуненню. Проте сервіс все одно буде здійснювати певні дії для захисту власних правил і обмеження кількості спаму.

За що можна отримати бан

Спочатку на масові бани поскаржилися користувачі акаунтів з Болгарії. У цій країні якраз застосовується кириллистический алфавіт. За їх спостереженнями, видалення повідомлень або блокування облікового запису відбувається, якщо у твіті на кирилиці йде згадка якого-небудь популярного ресурсу, наприклад, відеохостингу YouTube або додавання відео в своєму блозі. Початковий твіт можуть і не видалити, але подальші коментарі (знову ж, на кирилиці) будуть приховані в бесіді.

Новий алгоритм Twitter ніяк не «проявляє поваги» до популярності і датою створення аккаунта – під блокування можуть потрапити закладки, створені 8-9 років тому і мають велике число передплатників.

В основному потрапили під роздачу користувачі мають можливість досить швидко вирішити питання з баном і довести власну невинність, повернувши доступ до своєї з. Однак твіттер все ще приховує певні повідомлення у бесідах, замінюючи їх фразою «твіт недоступний». Після цього власники аккаунта не мають можливості виробляти розсилку повідомлень. Якщо «постраждалі» від такої своєрідної тіньової блокування пишуть в службу підтримки, їм приходить стандартний відповідь, що ніякої проблеми немає, адже сам акаунт залишається робочим.

Тепер все по-новому

Кілька днів тому адміністрація Twitter розповіла про великі зміни в технології оцінки твітів. Тепер месенджер буде пильніше стежити за коментарями і більше видаляти повідомлення, які визначаються як образи. Твіти від окремих облікових записів, на які найчастіше надходять скарги і які постійно потрапляють в бан, приховані у всьому ресурсу. Тепер сервіс використовує більшу кількість параметрів для оцінки окремих повідомлень.

Наприклад, враховується, скільки акаунтів створювалося автором твіти, його персональний IP-адресу, блокував його хто-небудь після публікації коментаря. Повідомлення, які визначаються як підозрілі, можуть зберігатися, але будуть приховані із позначкою «побачити більше коментарів». Twitter зазначає, що оновлений алгоритм у процесі тестування зміг зменшити загальну кількість скарг на образи майже на 10%.

Позитивною стороною нового алгоритму є те, що він не проводить оцінку сенсу змісту твіти, то є ймовірність неправильної інтерпретації або авторського посилу не існує. Також технологія обробляє повідомлення на всіх мовах. Недоліком роботи експерти вважає можливе непорозуміння, тобто в разі прийняття невірного рішення системою, це, швидше за все, буде абсолютно незрозуміло користувачеві.

Джерело: http://opensharing.org.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here