У браузері Opera анонсовано появу криптовалютного гаманця

0
309

Компанія Opera представила новий варіант свого однойменного браузера для Android-пристроїв. Головною його відмінністю стане наявність інтегрованого крипто-гаманця. Зараз новинка вже застосовується для закритого тестового запуску в бета-режимі.

Оновлена Opera підтримує електронну валюту Эфириум. Розробники стверджують, що модернізований браузер для андроїд-пристроїв підтримує стандартні інструменти крипто-гаманця і сумісний з API Ethereum Web3. Для кінцевих користувачів це означає, що їм тепер не потрібно робити додаткових дій для проведення транзакцій в електронній валюті – переходити на новий браузер, мати додаткові плагіни для різних транзакцій з монетами.

Криптовалюта в кожен дім

Офіційний реліз нового браузера містить наміри компанії змінити думку про криптовалютах як про сумнівні інструментах і на практиці поліпшити і спростити використання електронних грошей. Чарльз Хамел, будучи менеджером по продуктам Opera Crypto зокрема пояснив, що компанія зацікавлена в тому, щоб користувачі браузера могли без перешкод здійснювати оплату віртуальними монетами і проводити взаєморозрахунки між собою. Таким чином, компанія хоче зробити «криптомир» частиною повсякденного життя більшого числа користувачів.

В даний момент існує безліч програм, що дозволяють здійснювати усі дії з віртуальними грошима досить просто. Однак головне завдання нового Opera за задумом його творців заснована на те, щоб позбавити користувача від встановлення додаткових розширень (припустимо, MetaMask) або застосовувати спеціальні децентралізовані додатки (також відомі як dapps).

Представники Opera визнають, що в цілому використання криптовалют до цих пір представляється не зовсім зрозумілим і в той же час може викликати труднощі. При цьому для тих, хто надає велике значення анонімності, наявність зберігається історії транзакцій і прив’язка криптокошелька до особистого профілю з персональними даними може не викликати довіри. На все це продакт-менеджер компанії стверджує, що оновлений браузер здатний зберегти більшу анонімність дій з віртуальними грошима і зробити всі процеси з застосуванням валюти швидше і безпечніше. Також Хамел доповнює, що застосування інтегрованого в нову Opera криптофункционала навпаки стане для багатьох хорошим засобом набуття досвіду в роботі з віртуальними монетами.

Компанія Opera виражає деяку тривогу у зв’язку з ситуаціями, що зустрічаються в криптоиндустрии. До речі, взимку компанія представляла оновлення системи безпеки (включаючи пристрої на базі android), яка виступає захистом від хакерів криптовалют. Інструмент безпеки представляв собою вбудований екран для захисту від вірусної реклами. Нагадаємо, що нещодавно китайська гігантська майнінг-платформа Bitmain розповіла про намір придбати значний пакет акцій Opera.

Спробувати бета-версію нового інструменту браузера можна у відкритому доступі вже зараз на сайті.

Джерело: http://ipguard.org.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here