У мережі зявилися характеристики нового флагмана Samsung Galaxy S10

0
418

Компанія Samsung працює над новими флагманськими пристроями, офіційне подання яких має відбутися в перших місяцях наступного року. Одна з моделей — смартфон Samsung Galaxy S10 з’явилася в тривимірному зображенні в мережі, де можна розглянути її дизайнерські особливості і конструкція. Відомо, що флагмани Galaxy S10 і S10+ отримають більш тонкі рамки внизу і вгорі, при цьому селфи-камера залишиться на передній панелі.

Південнокорейський виробник вирішив відмовитися від стандартного вирішення сучасних девайсів і замінив класичний виріз у вигляді «моноброви» на екрані невеликої круглої виїмкою для камери вгорі праворуч. Старша модель S10+ отримала витягнутий виріз, де помістяться два модуля. Подібний дизайн поки не зустрічався ні в одному смартфоні 2018 року.

Пристрої S10 і S10+ розрізняються за кількістю і характеристиками основних і фронтальних камер. Характеристики старшої моделі поки не представлені. Відомо тільки, що камер буде чотири, при цьому смартфон самсунг гелексі S10 отримує три камери на 12,13 і 16 МП. Один з модулів обладнаний стандартної оптикою, другий – телеоб’єктив, а третій – великий кут огляду. Розташування камер копіює дизайн чинного флагмана Galaxy Note 9 – лінійно в центрі задньої панелі.

Примітно, що смартфон Samsung Galaxy S10 ймовірно не буде обладнаний дактилоскопічним сканером. Його не видно безпосередньо поряд з основною камерою, хоча виробник може розташувати його під дисплей або віддати перевагу технології лицьовій ідентифікації.

Старший S10+ отримує 6,4-дюймовий дисплей, модель S10 менше: 6,1 дюйма. Відомо, що новинки в залежності від розташування ринку збуту будуть обладнані одним з процесорів: фірмовим Samsung Exynos 9820 або представленій нещодавно новою моделлю Snapdragon 855 від Qualcomm.

Базові складання обох флагманів отримують 6 і 128 ГБ обсягів пам’яті, однак можливий випуск варіантів з ще більшим об’ємом внутрішньої пам’яті. Пристрої йдуть із заводською установкою системи Google Android 9 Pie плюс фірмовим компонентом Samsung One UI на заміну версії Experience UI, присутньої у флагманських смартфонах Самсунга в 2018 році.

 Samsung Galaxy S10

До сьогоднішнього дня характеристики Samsung Galaxy S10 повністю не розкриті, проте наявні дані дозволяють знайти відмінності майбутнього флагмана з нинішнім Samsung Galaxy S9. По-перше, S10 отримує три камери, в той час, як у S9 один модуль 12 МП. Трохи «підріс» дисплей – з 5,8 до 6,1 дюймів. Змінилася встановлена ОС: Android 9 замість Android 8, змінилося розташування дактилоскопічного сканера або він зовсім відсутній. Відбулася заміна чіпсету: на місце Snapdragon 845 і оболонки Exynos 9810 прийшли новітній Snapdragon 855 і Exynos 9820. Новий чіпсет 855 виробляється по більш ефективній технології, що забезпечує кращу продуктивність і енергоспоживання.

Офіційний анонс майбутніх флагманів Samsung очікується в кінці лютого майбутнього року. Прем’єра намічається в рамках масштабної виставки Mobile World Congress 2019 (25-28 лютого в іспанській Барселоні. Представлена там же, але роком раніше приблизно в той же час лінійка S9 мала мало відмінностей від попереднього сімейства S8 2017 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here