У пошті Gmail зявилися самоудаляющиеся листа

0
320

Всі володарі пошти Gmail, включаючи її мобільний додаток, отримали нову можливість відправлення електронного листа з його подальшим видаленням.

Після недавнього оновлення сервісу користувач отримав можливість під час відправки вказати конкретну дату, після якої лист віддалиться з пошти адресата і з Google-серверів.

Джарвіс видали цей лист через 2 роки і 1 місяць

Дата, після якої лист самоудалится, може бути як один день, так і період до п’яти років. Крім нової функції, розробники поштового сервісу представили деякі обмеження щодо відправляються e-mail.

Наприклад, користувач може встановити заборону для подальшої пересилки листа іншим одержувачам або обмежити його роздрук і копіювання тексту. Додатково у мобільної пошти Gmail тепер дозволено редагувати вже надіслані послання і навіть видаляти їх вміст.

Android-версія Gmail так само отримала нові інструменти

Android-версія Gmail отримала інструмент блокування вже відправлених e-mail. Причому, часу на це дається зовсім небагато. Після відправки внизу екрану з’являється кнопка відміни, залишається активною близько 10 секунд, після чого її застосування буде неможливе. Нова опція з’явилася в мобільному поштовому клієнті версії 8.7.

Ще одне оновлення Gmail пов’язано з появою розширеної робочої бічній панелі, де користувач може ставити необхідні завдання і активувати потрібні інструменти програми. Бічна панель робити більш просту навігацію по системі Google, дозволяючи безпосередньо взаємодіяти з вкладками «Завдання» і «Календар», залишаючись всередині поштової програми.

Додатково останнє оновлення мобільного клієнта Gmail для систем iOS і Android тепер підтримує режим конфіденційності. Принцип конфіденційної відправки полягає в можливості встановити код доступу до відправленого листа або обмежити термін доступу до нього.

Обмеження діють також і для прикріплених файлів. Адресат зможе побачити задані обмеження. Поштовий сервіс дозволяє задати параметри коду доступу по смс, який відправляється одержувачу при вказівці його мобільного номера. Активувати можливість конфіденційної відправки користувач може за допомогою меню сервісу в правому верхньому куті.

Джерело: http://rapidzona.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here