Уряд німеччини змусить виробників смартфонів збільшити термін підтримки гаджетів до 7 років

0
36

Одним з головних недоліків смартфонів в порівнянні з пк і ноутбуками є вкрай обмежений термін підтримки пристрою виробниками. Більшість компаній здійснюють підтримку android-смартфонів всього близько трьох років, після чого припиняють випускати оновлення системи і безпеки. Винятками з цього правила є лише google і samsung, що постачають гаджети оновленнями протягом чотирьох років. Однак роблять вони це не з власної волі, а через вимоги чіпмейкера qualcomm. Трохи краще справи йдуть у смартфонів на базі ios: apple випускає апдейти операційної системи близько п’яти років.

Однак федеральний уряд німеччини на переговорах з комісією єс виступив з ініціативою законодавчо розширити життєвий цикл телефонів, зобов’язавши виробників випускати оновлення і виробляти запасні частини для них протягом семи років після запуску пристрою. Раніше євросоюз вже пропонував аналогічні поправки в законодавство, але обмежувався лише п’ятьма роками підтримки. Головною причиною для подібних заходів чиновники називають боротьбу за екологію і розумне використання ресурсів.

Технологічні гіганти очікувано виступили проти запропонованих змін. На думку apple, samsung і huawei поточні терміни підтримки є оптимальними, а нові зобов’язання для виробників можуть негативно вплинути на вартість товарів. Крім того, компанії не бачать сенсу в збільшених термінах виробництва камер, мікрофонів, динаміків і роз’ємів, так як ці частини рідко виходять з ладу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here