В ubisoft вирішили підняти співробітникам зарплату. Але не всі це оцінили

0
27

Видання kotaku повідомляє, що канадський підрозділ ubisoft, сильно стурбований відходом з компанії співробітників, вирішив підвищити своїм розробникам зарплату, збільшити кількість відпускних днів і підняти виплати під час відпустки по догляду за дитиною. Здавалося б, правильне рішення. Ан ні! як з’ясувалося, відсоток надбавки у всіх різний-рядові розробники отримають набагато менше, ніж їх більш високопоставлені товариші, та й взагалі «не цього ми хотіли». Бунт? бунт!

Анонімний співробітник з об’єднання a better ubisoft розповідає, що рядові розробники отримують надбавку в 5%, і при зарплаті в 50 000 $ в рік виглядає як додаткові 2 500 $. А ось тим, хто вище в умовній табелі про ранги, можуть додати і всі 20%, що при зарплаті в 100 000 $ дає їм додаткові 20 000 $.

всі ці починання абсолютно нічого не роблять для того, щоб задовольнити ключові запити, висунуті a better ubisoft. До того ж, роблячи надбавки для високопоставлених співробітників набагато більш відчутними, менеджмент тільки ще сильніше збільшує прірву між тими, кому платять багато, і тими, кому платять мало.a better ubisoft

Тобто, не в грошах як би і справа. Головне, чого хоче організація a better ubisoft — це покращений контроль за порушеннями на робочому місці, а також участь в процесі прийняття рішень, що стосуються подальшого розвитку компанії. Мова не про економіку і не про те, які ігри робити, а про домагання, токсичності та інших подібних речах.

вони відчайдушно намагаються утримати хоч когось із досвідчених співробітників, які все ще тут працюють.анонімний співробітник ubisoft

Kotaku зазначає, що в монреальському офісі дійсно дуже серйозна текучка кадрів. У місті є студії багатьох топових компаній (electronic arts, ubisoft, amazon, bethesda і так далі), тому знайти роботу тлумачному фахівцеві не проблема. Та й умови в інших місцях набагато краще: та ж eidos, наприклад, недавно перейшла на чотириденний робочий тиждень.

Офіційний представник ubisoft зазначив, що збільшення зарплати, більш гнучкий графік роботи, бонуси до відпустки по догляду за дитиною та інше це тільки перші заходи, прийняті для поліпшення становища співробітників в компанії і турботи про їх фізичному, моральному, психологічному та інших станах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here