В японії вендінговий автомат продає б / у процесори і трапляються core i7 6700k за 300 рублів

0
35

Нещодавно в мережі розповідали про японському вендінговому автоматі для продажу процесорів amd ryzen, виявляється таких автоматів в японії багато і призначені вони не тільки для продажу нових процесорів. Ресурс mydrivers звернув увагу на інший автомат, що нагадує ті, що використовуються для продажу цукерок або бахіл. В даному випадку замість бахіл за фіксовану ціну в 500 японських ієн ви отримуєте капсулу з процесором. Це вживані моделі, але серед них можна знайти відмінні екземпляри, як пощастить.

niek doup, unsplash

Наприклад, герой одного з відео на youtube за 3000 ієн отримав core i5 670, три core i7 2600 і core i7 870. У перекладі на рублі 3000 японських ієн це близько 2000 рублів. Улов явно непоганий, заглянувши на популярні в росії торгові майданчики, можна побачити, що core i7 2600 продається за 5000 і навіть 7000 рублів.

В даному автоматі можна знайти процесори і набагато краще, користувачеві twitter @tamagotoroyaki пощастило, він отримав core i7 6700k-все ще досить актуальний процесор.

Схоже, що автомат працює не завжди, періодично його завантажують новими процесорами і вони швидко закінчуються. Автомат повинен знаходитися у одного з магазинів великої торгової мережі (ンン工房) в місті осака, можливо, це його сайт. Мало хто зараз читає це з японії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here