Видобувачі криптовалюти chia перепродують старі твердотільні накопичувачі як нові

0
39

chia coin — це альтернативна криптовалюта, розроблена для того, щоб стати більш екологічним рішенням всього захоплення криптовалют, і вона почалася неймовірно сильно популярна, що призвело до нищівної нестачі жорстких дисків. Однак зараз валюта впала приблизно до ~15% від свого початкового піку за останні три місяці, тому майнер, як повідомляється, біжать на інші платформи. Згідно зі звітом vnexpress, деякі майнер в даний час диски перепродують «оновлені» використані твердотільні накопичувачі як абсолютно нові.

Криптовалюта chia обіцяла забезпечити екологічно чистий видобуток за допомогою нової технології розробки простору (pos). У той час як попередні монети використовували докази роботи (pow) і величезні обчислювальні ресурси, chia запропонувала альтернативу, в якій твердотільні і жорсткі диски будуть зберігати ділянки, які з часом заробляють гроші.

Майнер спочатку придбали величезні обсяги сховища для побудови графіків chia, що викликало брак твердотільних і жорстких дисків. З тих пір криптовалюта впала з короткого піку в 1685 доларів кілька місяців тому до всього лише 220 доларів на даний момент, три місяці по тому. Природно, деякі майнер спробують вийти з бізнесу і перейти на щось інше, але їм знадобиться свіжий капітал. Це означає продаж існуючого обладнання, яке вони використовували для майнінг chia.

Якщо ви пам’ятаєте, chia майнінг значно скорочує термін служби вашого ssd-накопичувача, так як він постійно записує неймовірну кількість нових даних. У міру використання твердотільного накопичувача з плином часу він зношується, тим самим наближаючись до точки відмови і знижуючи свою вартість (іноді до нуля).

На початку захоплення видобувачів chia середня ціна продажу жорсткого диска ємністю 6 тб становила близько 286 доларів сша, що на 60% більше, ніж msrp. Сьогодні ця ціна повернулася до 110 доларів, і деякі продавці відзначають, що їм «можливо, доведеться знизити ціну до 88 доларів», що означає, що вони продадуть їх нижче ринкової вартості, щоб використовувати гроші для початку видобутку іншої крипти.

Ці диски трохи коштують, так як видобуток chia може знищити середні накопичувачі ssd менш ніж за два місяці. У звіті навіть говориться, що старі диски купуються оптом, пізніше оновлюються і продаються як абсолютно нові всередині країни або в китаї, де попит на ці диски все ще дуже високий. Тому, ймовірно, це лише питання часу, перш ніж ці оновлені твердотільні накопичувачі з’являться на китайському ринку і, природно, просочаться на інші ринки, такі як решта азії, європи та сша.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here