Висічені побажання в genshin impact: день народження гри з призами від mihoyo [гайд]

0
55

Разом зі святковим оновленням genshin impact 2.1 стартують різні заходи, як в самій грі, так і на ресурсах mihoyo. Надішліть привітання компанії, яка створила улюблену гру, щоб отримати цінні нагороди.

Разом з оновленням 2.1 в genshin impact прийдуть різні святкові заходи, якими нас плавно підведуть до дня народження гри (28 вересня). Всі внутрішньоігрові події описані в гайді по прийдешньому патчу. Про святкування, що проходять для всієї інтернет-спільноти, що сформувалася біля гри, ми розповіли окремо.

Далі представлений гайд по івенту висічені побажання. Дізнайтеся, як відправити розробникам привітання, щоб стати учасником розіграшу цінних призів.

Дати проведення акції

Даний захід буде одним з наймасштабніших за значимістю для історії mihoyo і genshin impact. Розробники почали збирати побажання від гравців 7 вересня 2021 року. Сторінка буде доступна аж до 27 вересня, а потім, напередодні дня народження геншин імпакт, почнеться обробка всіх запитів з їх нанесенням на статую. Паймон. Перегляд побажань буде відкритий 26 жовтня.

Умови участі

Написати привітання для розробників зможуть мандрівники, які досягли 20-го рангу пригод. Досить перейти за посиланням на сторінку події і авторизуватися з даними свого ігрового профілю.

Після цього натисніть «відправити побажання», впишіть свій текст і підтвердивши, що ознайомилися з правилами акції, перешліть привітання.

Яке побажання писати mihoyo на день народження genshin impact

Ви маєте право написати, що завгодно. Переможці будуть вибиратися випадковим чином. На статую потрапить тільки 50 тисяч записів. Після цього в спеціальному розділі побажань можна буде побачити саме свій запис, якщо його увічнити.

Нагороди

З числа учасників випадковим чином буде обрано 100 осіб, яким подарують карти amazon номіналом в $50. Також один єдиний вітальник отримає playstation 5 ® digital edition вартість в $827.

Вам буде цікаво:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here