«витончена у своїй простоті » — критики розхвалили kena: bridge of spirits

0
33

Як показує практика, для створення хорошої гри не завжди потрібні великі студії з багаторічною історією. Автори kena: bridge of spirits вперше вирішили створити власну інтерактивну пригоду і відразу завоювали серця критиків. Причому тайтл здивував не тільки своєю історією і візуальним стилем, але і геймплеєм.

Середня оцінка kena: bridge of spirits на агрегаторі рецензій metacritic склала 85 балів з 100, при цьому версія для playstation 5 обійшлася без негативних і навіть змішаних оглядів. Журналісти залишилися дуже задоволені візуальною складовою, а також відзначили простоту і збалансованість геймплея, який не встигає набриднути за 8-10 годин проходження.

» kena: bridge of spirits-чудова дебютна гра від ember lab, в якій переплелися досвід студії в анімації, добротна бойова система і фантастичний дизайн світу. Розробникам вдалося знайти баланс між екшеном, платформером, головоломками і дослідженням. У підсумку вони отримали пригода у відкритому світі, яке відсилає за часів zelda для n64 і gamecube, okami і star fox adventures, але не позбавлене сучасних елементів і авторського погляду.

Гра дуже витончена в своїй простоті, хоча іноді від неї чекаєш більше можливостей в бойових механіках і часу на знайомство з самою кеною. З іншого боку, різноманітності супротивників і пам’ятних напружених битв з босами цілком достатньо, щоб із задоволенням пройти цю двогодинну пригоду», — ign.

А ось на pc всього дві оцінки — і одна з них в жовтій зоні з 65 балами. Журналіст pc games зазначає, що kena » виглядає краще, ніж грається», а в другій половині гри починаються чисто технічні проблеми з оптимізацією.

Нагадаємо, що реліз kena: bridge of spirits відбувся 21 вересня. Гра доступна на playstation 4 і 5, а також на pc — ексклюзивно в epic games store.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here