Встановлюємо спалах при дзвінку на смартфон

0
30

Як власник телефону дізнається про вхідний дзвінок? у звичайному режимі за допомогою мелодії і вібрації. Однак власникам сучасних смартфонів на ios і android доступна можливість включення додаткового виду оповіщення – спалахом камери. В айфонах така функція присутня спочатку, власникам же андроїд-гаджетів доведеться завантажити додатковий додаток.

Ознайомтеся з інструкціями щодо включення спалаху на дзвінок для обох мобільних операційних систем.

Активація оповіщення спалахом на iphone

перший крок. відкриваємо розділ налаштувань.

другий крок. вибираємо пункт «основні».

третій крок. заходимо в універсальний доступ.

четвертий крок. у категорії «слух «активуємо»спалах попереджень».

Тепер спалах вашого айфона буде блимати світлом при вхідному дзвінку.

важливо! оповіщення світлом буде працювати тільки при заблокованому дисплеї. Якщо ви будете що-небудь робити в меню свого смартфона, і в цей час надійде вхідний дзвінок, спалах не загориться, тому що в цьому не буде необхідності – ви і так побачите оповіщення про вхідний дзвінок.

Інструкція для включення спалаху на дзвінок android смартфонів

Власникам смартфонів на андроїд, як уже зазначалося, доведеться встановити додаткову програму. Серед безкоштовних утиліт однією з найбільш вдалих є flash alerts.

Скачайте останню версію програми в офіційному маркеті і дотримуйтесь подальшої інструкції.запускаємо додаток. Нам відразу ж показують попередження, що правильність роботи функції залежить від моделі пристрою, його продуктивності і версії андроїда.

Тиснемо next, а потім – test. Якщо ваш андроїд-смартфон здатний блимати спалахом при вхідному виклику, програма повідомить про це, видавши повідомлення такого виду: «camera flash has been confirmed».

Ще раз послідовно тиснемо кнопки next і test. Якщо все нормально, спалах блимне п’ять разів. Результат виправдав ваші очікування? тисніть «flash confirmed»! також ви можете вибрати інший режим мерехтіння. Для цього тисніть «test type 2».

Далі натискаємо «complete setup» і потрапляємо на головний екран програми, що є одночасно з цим меню налаштувань.

Тут ми можемо вказати програмі, в яких випадках треба включати спалах. Варіанти наступні.

1. incoming call – спалах буде мерехтіти при вхідному дзвінку. 2. incoming text-додаток активує спалах при отриманні смс.

Також можна задати режим, в якому програма буде виконувати свою пряму функцію. Якщо ви хочете, щоб спалах загорявся в режимі дзвінка, виберіть пункт ring. Аналогічно можна задати установки на активацію спалаху в режимах вібрації (vibrate) і без звуку (silent).

Для більшої зручності використання розробники програми передбачили параметр dnd. Він дозволить вам задати проміжок часу, протягом якого спалах включатися не буде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here