Windows 11 тепер доступна на каналі release preview

0
18

Сьогодні microsoft оголосила, що учасники програми попередньої оцінки windows на каналі release preview тепер можуть отримати windows 11. Це важливий етап у розвитку операційної системи. Канал release preview зарезервований для оновлень, готових до розповсюдження. Це означає, що збірка windows 11 22000.194 або збірка в каналі release preview є rtm збіркою, яка повинна стати доступна користувачам, які не є учасниками програми попередньої оцінки.

Для тих, хто в танку скажу, що windows 11 має абсолютно новий дизайн з центральною панеллю завдань, абсолютно новим меню» пуск » і закругленими кутами іконок. Крім того, чат microsoft teams вбудований в ос, і користувачі отримують абсолютно нові програми. У їх число входять абсолютно новий інструмент snipping tool, новий калькулятор, додаток «годинник «з новою функцією під назвою focus sessions, повністю оновлений додаток» фотографії» і багато іншого. Microsoft навіть оголосила про нову програму paint. Одна з важливих функцій стане підтримка додатків для android.

Ос вийде 5 жовтня. Деякі відразу зможуть оновитися через центр оновлення windows в перший же день. Поетапне розгортання триватиме до середини 2022 року, але завжди можна примусово виконати оновлення за допомогою media creation tool.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here