Як на айфоне слухати музику без інтернету

0
66

Те, чого так довго чекали багато користувачів «вконтакте» відбулося – останнє оновлення мобільного додатка остаточно переробило вкладку «музика» в повноцінний сервіс. У цьому є безліч переваг: з’явилися різні чарти, в топ потрапляють свіжі альбоми відомих виконавців, а новий інтерфейс дозволяє легко переглянути популярні пісні серед ваших друзів. Однак порядком денним стало те, що тепер музику не можна зберігати в кеші – а значить, не можна слухати музику оффлайн. Mail.ru пропонують альтернативу-додаток boom, але 1 зірка рейтингу, говорить за себе.

Додаток» музика »

Стандартний додаток «музика» – медіа бібліотека всередині вашого смартфона. Функціонал у нього не самий великий, але все необхідне для зручного сортування і програвання аудіо існує. Каталогізація, можливість прослуховування окремих альбомів або формування плейлистів-все при ньому. Але головне тут-те, що ми управляємо музикою саме на самому смартфоні, попередньо перенісши її через itunes, а значить і підключення до інтернету для доступу до бібліотеки не потрібно. Докладної інструкції того, як правильно «заливати» музику тут не буде – вона вже є на нашому сайті.

Apple music

«яблучна» компанія дуже довго тягнула з запуском свого повноцінного музичного сервісу. У той час, поки spotify і google music вже щосили ділили ринок, всередині apple корпели над запуском чогось свого. Вийшло понад вдало, вдалося стати не просто ще одним музичним сервісом, а перевибрати подібні сервіси взагалі.

Головне, що було у «яблучного» сервісу – можливість вдало знаходити нові треки, які сподобаються тобі. Цьому посприяла каталогізація нового рівня. Працювало це приблизно наступним чином: при запуску ви вибирали кілька бажаних вами напрямків і улюблених груп, а вже потім, за допомогою величезної кількості хештегів, додаток щодня викочувало вам дайджест з декількох альбомів. Схема вийшла настільки крутий, що вже через пару місяців подібні можливості з’явилися і у spotify, і навіть у «яндекса».

Через деякий час apple music зазнав суттєвих змін – і прийшов до свого остаточного вигляду: з радіостанціями, системою «connect» (новини про улюблені групи), вкладкою «нове» і переробленим сервісом «для вас». Без сумнівів — на даний момент, це кращий музичний сервіс з наявних. І можливість слухати треки оффлайн. Правда для цього доведеться зовсім трохи потанцювати з бубном. Всього 3 кроки:

Далі нам потрібно лише знайти вподобаний трек в додатку, натиснути на «» «і» зробити доступним офлайн», після чого трек завантажиться до вас на смартфон.

Обмеження тут тільки одне — для можливості прослуховування музики офлайн вам потрібно мати активну підписку. Коштує це 169 рублів на місяць. Перші три місяці даються безкоштовно.

Вітчизняна медіатека

Яндекс музика – один з найпростіших варіантів слухати музику офлайн, будучи користувачем з росії. Штука тут в тому, що завдяки російському законодавству «яндекс» знаходиться в трохи більш привілейованому становищі, ніж конкуренти. А тому і база треків тут більше, та й з російськомовними виконавцями взаємодія пряма-якщо ви віддаєте перевагу музику рідною мовою, конкуренцію з «яндексом» всі інші сервіси програють начисто.

Сервіс запропонує вам довгий шлях в царство ностальгії: ви виберете всі вподобані вам жанри і відзначите улюблені групи – цікаво, що «звуження» вибірки відбувається прямо по ходу ваших відміток. Після декількох виборів ви почнете помічати, що додаток пропонує дуже близькі вам групи.

Зовнішній вигляд програми-щось між» apple music «і стандартної» яндексовской » жовто-червоно-білою палітрою. Каталог навіть більше, ніж у «яблучного» сервісу. Величезна кількість добірок:» за настроєм«,» від відомого виконавця«,» для пікніка, тренувань, зимового вечора » і т.д.

Є тут і настроюється радіо: вибираємо свій настрій – і додаток саме ставить вам пісні, в залежності від уподобань.

В якийсь момент розумієш, що сервіс «свій». Тут є очевидний російський колорит, що виявляється в якихось милих пуш-повідомленнях і раз у раз прослизають жартах. Тут багато нової російської музики-від очевидної попси до збірок новітнього андерграунд-інді-рейву. Тут, в кінці-кінців, можна знайти добірки від російських зірок естради.

Слухати офлайн через» яндекс » теж можна – цю функцію сервіс піарить мало не при кожному третьому тапі. Ось тільки для цього потрібно бути активним передплатником сервісу, за 169 рублів на місяць. Перший місяць, як і годиться, дається безкоштовно.

Xmusic

Для тих користувачів, хто хоче знайти найпростіше додаток для безкоштовного прослуховування треків без інтернету, найкраще підійде xmusic – сервіс, творці якого, здається, досі не визначилися зі статусом свого додатка.

З одного боку — у нас тут приємний зовнішній вигляд і великий набір можливостей (аж до онлайн-караоке).

З іншого – «напівпіратський» статус видно буквально з головного меню, де нам дають вибір з англійської та китайської мов.

Найважливіше для нас – це можливість додавати всю музику в кеш, при цьому додаток вивішує банер – мовляв, безкоштовна підписка триває всього 3 місяці. Це правда, однак через три місяці нам достатньо лише змінити профіль і ще 3 безкоштовних місяці в нашому розпорядженні.

Однак і мінуси у програми теж є. По-перше, вам доведеться довго підлаштовувати xmusic під себе. Спочатку воно пропонує якісь індійські і східні пісні, так що для» звикання » сервісу до вас має пройти певний час.

Однак функцію оффлайн бібліотеки додаток виконує відмінно, а більшого від нього, в общем-то, просити і не потрібно.

висновок останні кроки «вконтакте» — лише початок кардинальних змін у боротьбі правовласників за свою інтелектуальну власність. У майбутньому ми напевно побачимо конкуренцію сервісів » мейл.ру » і «яндекса», а продюсери будуть шукати нові способи для монетизації своїх проектів. Тому звикати жити в новій реальності потрібно вже зараз. І ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам у цьому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here