YouTube стане платним

0
278

Розкручені YouTube-канали, аудиторія яких перевищує 100000 передплатників, стануть платними. Про це заявили представники веб-видання The Verge» (американського сайту, який публікує новини і статті про гаджетах і комп’ютерної техніки).

Повідомляється, що у відеоблогеров з’явиться можливість створення фан-клубів, для вступу на які бажають зобов’язані будуть заплатити близько $5. Також наголошується, що керівництво відеохостингу збирається перейменувати вкладку «Підписки» («Subscriptions») в «Члени каналу» («Channel Memberships»).

Користувачі, які бажають отримати більше можливостей (наприклад, мати право переглядати ексклюзивний контент), зможуть досягти цієї мети за внесення додаткової плати.

Про майбутні нововведення, як стверджують представники веб-видання, співробітники відеохостингу говорили під час проведення конференції VidCon. Також повідомляється про успішне завершення бета-тестування цієї функції.

Не виключено, що незабаром у виробників контенту з’явиться унікальна можливість розміщувати товари різних категорій безпосередньо під відероликами. Наявність таких «полиць», на думку співробітників YouTube, дозволить блогерам заробляти гроші за аналогією з власниками відомих Instagram-акаунтів.

Багато популярні видеоблогеры вважають прийдешні зміни позитивними і потрібними, оскільки це значно зменшить ненависть на платформі. Багато зізнаються, що навіть готові терпіти критику і образи на свою адресу з боку людей, які перебувають у платних фан-клубах, оскільки частину внесеної суми будуть отримувати безпосередньо власники платних каналів.

Варто додати, що новим трендом в Мережі стає запровадження керівництвом соцмереж платних підписок. Про намір запровадити пілотний проект зі схожою схемою заробітку для творців спільнот вже заявили представники Facebook.

Джерело: http://softkb.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here