Згадуємо кращі ігри в дусі diablo перед виходом довгоочікуваної diablo ii: resurrected, частина 2

0
25

У першій частині блогу ми згадали кращі ігри жанру action/rpg, розробка яких почалася після шаленого успіху гри diablo ii, що заклала канони жанру і має величезну армію фанатів навіть зараз, через майже 20 років. Запит на подібні ігри у гравців був дуже високий і майже кожна гра цього жанру свого часу ставала дуже популярною, нехай і на невеликий термін.

Реклама

А деякі і зараз граються дуже жваво і азартно, адже один з плюсів жанру action/rpg — високий ступінь реіграбельності. Ви можете проходити гру персонажем з радикально відрізняється стилем бою, а величезна кількість цінного лута дає можливість гнучко покращувати його можливості. А ось найрідкіснішу броню і зброю можна навіть не зустріти за одне проходження гри і щоб зібрати сет, що дає суперсили, доведеться ходити на босів знову і знову.

Давайте згадаємо ще кілька ігор жанру action/rpg, які зможуть доставити вам чимало приємних годин при проходженні в очікуванні diablo ii: resurrected.

Divine divinity

Гра divine divinity, створена студією larian в 2002 році, в росії отримала назву «divine divinity. Народження легенди » і стала першою грою в серії відмінних rpg. Вибравши на початку гри один з трьох класів: воїн, маг або бродяга, ви приступите до цілої серії цікавих квестів, пригод і азартних битв у фентезійному світі рівеллона. Divine divinity грається більш спокійно і неквапливо, ніж diablo ii, а квести більш різноманітні і часто відрізняються від банальних «піди туди-то і вбий того-то».

Робить гру унікальною і система перестановки предметів з місця на місце, яка іноді дуже вдало використовується в квестах, а також можливість торгівлі практично з кожним npc. Графіка divine divinity-ретельно промальована класична спрайтова ізометрія, припаде до душі гравцям, які застали і полюбили гри 1990-х років.

Магія крові

Магія крові-гра від російської студії skyfallen entertainment, випущена в 2005 році і має англійську назву dawn of magic. У цій грі зроблений упор на магію і класичних бойових персонажів створити не вийде, але магія в грі настільки обширна і цікава, що перекриває цей мінус. У грі існує 12 шкіл магії з можливістю комбінації заклинань один з одним і їх посилення за допомогою майстерності, рун, предметів, татуювань і зміни зовнішності персонажа.

Реклама

Зовнішність персонажа по ходу гри радикально змінюється, набуваючи досить химерні форми і помітно впливаючи на силу заклинань. Гра мала відмінну для свого часу графіку з опрацьованими яскравими спецефектами, запам’ятовується і унікальне звуковий супровід гри. Магія крові припала до душі вітчизняним ігровим виданням і гравцям, а ось зарубіжні поставили грі досить низькі оцінки.

Shadows: heretic kingdoms

Гра shadows: heretic kingdoms була розроблена в 2014 році невеликою компанією games farm. У грі вам належить приміряти шкуру демона пожирача, яким ви будете захоплювати душі смертних і переходити з тіньового світу в реальний, керуючи своїм новим рабом-підопічним, який може бути як магом, так і воїном або лучником, що дуже урізноманітнює ігровий процес.

Графіка в shadows: heretic kingdoms дуже нагадує diablo iii, а ось квести більш різноманітні і складні, роблячи гру більш близькою до звичайних rpg. Гра могла б стати вбивцею diablo, принаймні diablo iii, але цьому завадив убогий бюджет і неможливість невеликої студії games farm довести всі цікаві задумки до ідеалу.

The incredible adventures of van helsing

Реклама

The incredible adventures of van helsing-гра від студії neocoregames, випущена в 2013 році, в якій вам доведеться грати за ван хельсінга, мисливця за нечистю. У світі гри можна використовувати як магію і традиційне холодну зброю, так і вогнепальну, що робить її схожою на різновид стімпанка. Ван хелсінгу допомагатиме балакучий привид леді катаріни, роблячи гру помітно цікавіше і веселіше.

Плюси гри-відмінний сюжет і діалоги, цікавий світ і монстри, а мінуси — невеликий бюджет і низька реіграбельность, адже заново її доведеться проходити знову за персонажа ван хельсінга. Гра отримала середні оцінки гравців та ігрових видань, але здатна захопити на тиждень-другий любителя жанру.

Wolcen: lords of mayhem

Wolcen: lords of mayhem — найсвіжіша гра в нашому списку, розроблена в 2020 році студією wolcen studio. У грі немає класичних класів, а розвивати персонажа допоможуть скіли, вибиваються з монстрів (!) і купуються у торговців (!!), а також — різноманітне екіпірування. Основні показники персонажа-лють, енергія і витривалість, підвищуючи які, ви отримаєте доступ до потужних атак, заклинань і здатності ухилятися від ударів. Wolcen: lords of mayhem — в першу чергу слешер і тільки по-друге — rpg, відмінно підійде гравцям, які хочуть битися з ордами монстрів, а не читати діалоги і опису квестів.

Minecraft dungeons

Minecraft dungeons — найпозитивніша гра з нашої добірці, розроблена студіями mojang studios і double eleven в 2020 році. У грі не буде похмурої атмосфери і моторошних монстрів, але буде звичний багатьом гравцям світ minecraft, створений з кубиків, тільки з видом зверху. Звичного дерева прокачування в грі немає, а окуляри, отримані за знищення монстрів, ви будете вкладати в екіпіровку, помітно посилюючи її. При продажу екіпіровки окуляри повертаються і їх можна вкласти заново. Minecraft dungeons-досить коротка гра, але здатна подарувати пару приємних вечорів гравцям, які вже пройшли всі «вбивці» diablo.

Ігри, схожі на diablo, здатні захопити на багато годин і рев монстрів і звуки заклинань здатні звести з розуму членів сім’ї, якщо у вас немає навушників. Хороші навушники, а ще краще-гарнітура з мікрофоном, подарує вам якісний звук, ізолювавши від звуків зовнішнього світу, а також дасть можливість спілкуватися з друзями при кооперативному проходженні ігор.

Одна з найпопулярніших гарнітур в сітілінці — sven ap-u980mv , має підтримку багатоканального звуку 7.1, usb-підключення, підсвічування і регулятор звуку на дроті.

Гарнітура a4tech bloody g520s має більш строгий дизайн з переважанням сірого кольору, більш демократичну ціну і функцію активного шумозаглушення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here